Böyle erkek iticimi sizcede?

Ben sevdiğim insana samimi iyi davranırım yani bir şey istediğinde kırmak istemem yaparım ederim. Onun dedikleri uçuk şeyler değilse yaparım sert bir mizaça sahip değilim yumuşak huyluyum.Sert ve maçomu olmak lazım? Sanırım biraz fazla konuşgan ve hareketliyim ben

0|0
21

En İyi Kız Görüşü

• benim erkek arkadaşımda ne istersem yapmaya çalışır mesela bir söylediğimi iki etmez. çok eğencelidir beni her zaman güldürür. onun yanındayken gülmeme gibi bir lüksüm yok.

ama aynı zamanda çok maçodur yani mesela yanında dahi olsam bana açık saçık hiçbirşey giydirmez. tayt, askılı, etek, şort falan bunları giyinemem mesela. ve aşırı derecede kıskançtır, ondan başka tek bir erkekle dahi görüştürmez, konuşmama iizin vermez.

sende ikisini bir arada yürütebilirsin. :)

0|0
    0|0
    • sen eğer bu fotodaki kız san vallahi bırak pantolon giydirmeyi sana burka çarşaf giydiririm şerefsizim

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• ya göründüğün gibi ol,ya da olduğun gibi görün...

0|0
    0|0
    • o ne demek ya

• Alakası yok. Kendin olmak en saçma inanıştır. Seni seven böyle sevsin diye birşey yok. Kadına işte bu benim erkeğim dedirtebilmen lazım. Kendin olur da gidersen sevgili konumuna gelemezsin..

• olmadığın bir rolü ne zamana kadar oynayacaksın..hayatın boyunca rol mü yapacaksın?

Erkekler Ne Diyor 1

• yerine göre abicim. karşındaki neyi gerektiriyorsa onu yapacan. yoksa çıkmazsın işin içinden

0|0
    0|0
Yükleniyor...