Onunla kaçmalımıyım yoksa ayrılmalımıyım

Çok duygusal ama aynı zamanda öfkesini kontrol edemiyor.Bir keresinde çalıştığım yer için küfür etmişti.Benimli küfürlü konuşmuştu.Evlenincede gerekirse kırarım bacaklarını evde oturursun demişti.

Ailesine hiç sözü geçmiyor ama.Okulunada onlar karar verdi,evleneceği kızada onlar karar vermek istiyor,beni istemiyorlar.Bizimki ağzını açıp o benim sevdiğim diyemiyor.Anca ağlıyor.Birkaç ay ayrı kalıyoruz inat edip aramıyorum tekrar geri dönüyor.

Ben evlenince şiddet uygulayacağından korkup soruyorum,aldatırsan öldürürüm,yalan söylersen kolunu bacağını kırarım o kadar.Onun haricinde el kaldırmam diyor.Birde çok kasıntı dışardan soğuk.Ama içinde merhametli bir insan olduığunu düşünüyorm.Aileside sorunlu.Babası başka bir kız al yine unutamazsan boşayıp onunla evlenirsin diyor.

Bana kaçmayı teklif etti.Sizce böyle birine güvenilirmi? Daha öncede 10 kere kadar terketti.Benim sevdiğim el işinde çalışamaz demişti o terkedince işe girdm bana ailesi karşsnda sahip çıkmadı. Yani anca dilinde erkeklik.Doğru mu analiz ettim? Ayrılayımmı

0|0
48

En İyi Erkek Görüşü

• Analizlerin ve tespitlerin çok sağlam + çok doğru

Şayet kaçarsan artık onun sorumlulugu altına gireceksin... Ana gibi baba gibi abi gibi olacak bir yandan da... Düşünsene ailenin sırt çevirdiğini.. Hadi sırt çevirmedi diyelim sen çekineceksin... Bu durumda kocan sana karşı daha rahat olur, herşeyi yapabilecek imkana olur, ki bu adam döver de herşeyi yapar, seni herşeyden kısar. Ve fesatça bir düşünce olacak belki ama yarın bir gün ailesi bir dedikodu etse ilk ona inanır.

Bence ayrılman en doğrusu tabisi en doğru kararı sen vereceksin.

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Kimseye yapamadıklarının intikamını senin üzerinde deneyerek alıcaktır ahahahaha bu gün küfreden yarın kim bilir neler yapar kuma dahi getirir bence evlen bulamassın bunun gibi bir anormal sorunlu birini ahahahah hiç kacırma bence , tam kadın hayatını sehir edicek bir tip , zorluk seni daha cok güçlendirir mantıgı ahahahaha netaktik verdim beee

0|0
    0|0
  • Evlenmene bişey diyemem ama öyle birisine kaçarak evlenmek salaklık olur çok düzgün olsa bile sen sokak kızı kimsesiz değilsin ANAN BABAN KARDEŞLERİN AKRABALARIN var onların yüzüne nasıl bakacaksın kaçtığında?

0|0
    0|0
  • Anlattıklarından malum kişinin kişilik bozukluğu olan anti-sosyal bir yapısı olduğu kanaatine kapıldım. Sağlıklı bir evliliğinizin olması bence çok zor. Ama karar ve hayat senin.

0|0
    0|0
  • istersen kaç ve hayatını kendi kendine zindan et...

0|0
    0|0
  • Kızım manyak mısın böyle biriyle evleneceksin? Hayatınızı zindan etmeye ne kadar meraklısınız ya! Dil altı hapımı getirin çıldırdım.

0|0
    0|0
  • Kaçarsan hayatının en büyük hatasını yaparsın,nasıl böyle düşünebilirsin şaşırdım.Biraz düşün kaçtıktan sonra ben bu dengesizle ne yaparım diye.

0|0
    0|0
  • Anne-Babadan Ayrılmak, intihar etmektir. YAzık edersin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bence hiç güvenilmez. iyi ya da kötü, davranışları abartılı ve dengesiz erkeklerden uzak dur. bir de böyle fevri biriyse ne yapacağı belli olmaz. değil sevgili, normal arkadaş olarak da böyle tiplerden mümkün olduğunca uzak dururum.

0|0
    0|0
  • Kaçmak ne durumda olursa olsun pişmanlıktır mantıklı düşün derim hiçbi kız kaçmak kadar alçalmamalı..

0|0
    0|0
  • kendi anneni babanı düşün yazık edersin.

0|0
    0|0
  • Sakın kaçma yazık edersin kendine

0|0
    0|0
Yükleniyor...