Siz benim yerimde olsanız ne yapardınız?

Arkadaşlar 2 aydır nişanlımla bir takım sebeplerden dolayı ayrıyız. Ve bu sabah facebooktan bana mesaj attı her nefesimde sen çok aşığım seni özledim gibilerinden. Ancak biz ayrıldığımız zaman ne annesi ne babası hiç bir şekilde aramadılar aramadıkları gibide kayınvalidem eşyaları dolaylı yoldan istedi bizde herşeyi kargoyla gönderdik. Şimdi nişanlım bana ailemi gönderiyim konuşsunlar tekrar olur belki şansımızı deneyelim gibilerinden sizce bu durumda ne yapmalıyım seviyorum ama biz birbirimizi çok yıprattık ve nişanlım oldukça bencil. Ayrıldıktan sonra ailesi hiç arayıp sormadıklarından dolayı ailem ailesine çok fazla tepkili.

0|0
47

En İyi Erkek Görüşü

• Her ayrılık ve hata sonucu gelen pişmanlık, ve senin kararsızlığın...

Ayriyetten ailesinin sana karşı olan tavrı ve onunda eklenen tutumu..

Sağlam bir ilişki de yok doğruya doğru, bununla beraber sana ne vazgeç ne dön derim, sen sadece belli bir tutum göster bundan sonra, daha katı ol, nasıl desem ota böceğe höt diyen kişilere taviz de verme anlayış da gösterme.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• bence sevgi bir yere kadar, netice de aile gururunuz da önemli. Hadi onu da geç evlenince senin başına kakacak bu durumu. 2 ay seni aramadım sormadım, bir mesaj attım koşa koşa geri geldin diyecek ve basit birisi konumuna düşürecek seni. Bana kalırsa da sizin nişanınız gibi ilişkiniz de bitmiş.

0|0
    0|0
  • olur böyle şeyler

düzelir

0|0
    0|0
  • 1 cicek =) 2 canım cicim Hop koynumda =))

0|0
    0|0
  • iki tatli soze kanarsiniz

0|0
    0|0
  • senin yerinde olmak istemezdim :P

0|0
    0|0
  • Eğer sen istemiyorsan bu ilişkinin başlamasını barışma hiçbirşey eskisi kadar güzel olmaz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Biraz karışmış ama ailelerden önce sen bu kişiyi istiyomusun onu düşün istersen elinden geleni yaparsın zaten..

0|0
    0|0
  • Onun seni sevdiğine inanıyosan sende seviyosan gerisi önemli değildir

0|0
    0|0
  • kalbinin sesini dinle

0|0
    0|0
  • denenmişi denemek yoktur kitabımda :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...