Kapat

Aşk için neler feda edersınız

aşk için nelerı feda edersınız gerçek anlamda aşk için nelerı göze alırsınız

0|0
515

En İyi Erkek Görüşü

• önceden olsa muhtemelen her şeyimi hatta canımı bile feda edebilirdim.. ama hayattaki en hüzünlü an deli gibi sevdiğin ve değer verdiklerinin bunlara hiç değmediklerini gördüğün andır.. o gün bugündür umurumda değil hiçbir şey.. artık inandığımı söyleyemem..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• O fedakarlık olayları geçmişte kaldı artık her kez kendi mutluluğunu düşünüyor. Fedakarlık yapanlarda karşı tarafın nankörlüğü yüzünden zorunluluktan karakteri bozuluyor ve o da geçmişte yaşadıklarını sonrakilerden çıkarıyor Flört döneminde yaşanan o iltifatları ilgi alakaları fedakarlık adı altında yapılan yalanları kimse fedakarlık sanmasın hem bayan hem erkekler için işin Bunun adı köprüyü geçene kadardır. İş ciddiye binince gerçekler gün yüzüne çıkıyor.

0|0
    0|0
  • Böbreğimi hiç çekinmeden vereceğimi içtenlikle ifade etmiştim ve gerçekten verebilirdim. Ama layık değilmiş böbreğim bana kaldı.

1|0
    0|0
  • o filmlerde olur, bence hiç bişey feda etmeye değmez, belki küçük şeyler feda edilebilir ama büyük şeylerde durulur...

0|0
    0|0
  • Aşk için birşeyler feda ettiğini sanırken kendinden vazgeçer insan genelde. Olmadığı birisi olup çıkar ve aşkım dediği aşkını kaybeder.

0|0
    0|0
  • bence erkekler aşık oldukları zaman daha kör oluyorlar. ve pek çok şeyi düşünmeden feda edebilirler. birazda yaşı meselesi.

0|0
    0|0
  • Birşeyler feda etmek iyi bir sonuç yaratmaz. Olduğu gibi kalmasında yarar var.

0|0
    0|0
  • Aşk için ekstra bir şey feda etmeye gerek var mı? Aşk sevdiğin için kendinden geçmek demek zaten. Ama ah günümüz aşkları ve aşıkları...

0|0
    0|0
  • sonu var ıse degecek ıse her seyı zaten asık olunca asık olunan her sey degılmıdır

0|0
    0|0
  • bana sıkıcı ve anlamsız geliyor birşey feda etmem...

0|0
    0|0
  • Eğer gerçekten seviyorsam herşeyi feda edebilirim aşk için ölürüm

0|0
    0|0
  • aşk mı kaldı allasen

0|0
    0|0
  • Ask icin olmeli ask o zaman ask...

0|0
    0|0
  • elimde ne varsa sevdam için de canımı

0|0
    0|0
  • Sadece anlatılmaz yaşanır diyorum ...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• aşk için hiç bişey göze alınmaz.gerçek aşk sonsuz olan Yaradan'a olan aşktır.dünyadaki geçici hevesten başka bişey olamaz..

0|0
    0|0
  • neyi hakediyorsa onu göze almak lazım. gerçek olan aşk herşeyi hakeder... tabi tapmamak kaydıyla...

0|0
    0|0
  • artık hiç bişe feda etmiyorum ettikte ne oldu yalan ettiler

0|0
    0|0
  • Hiçbirşey feda etmem.

0|0
    0|0
  • Hiçbişey

0|0
    0|0
Yükleniyor...