Kızlar Soruyor'da "artık suyu çıktı" dediğiniz konu hangisi?

Kızlar Soruyor sitesine belirli bir sıklıkla girenlerin anında farkettiği bir ayrıntı var:

Bazı konular bazen aynı gün olmak üzere defalarca açılıyor.. Ve bir yerden sonra da "artık suyu çıktı bu mevzunun" dedirtiyor doğal olarak..

"Son günlerde suyu çıktı" dediğiniz konular hangileri sizce?

(Gizli'ciğim yalellim, biz de senden bahsediyorduk ama sen böyle yazamazsın ki yazıık!)

• Gizli Kullanıcı'lığın her ota şeye salça olma silahı olması..
    A seç
  • Aynı şahsın veya en kankasının açtığı "En sevdiğin üye kim?" başlıklarının gün aşırı tekrarlanması..
    B seç
  • "İslamiyeti eleştirme" bahanesiyle her defasında İslam'ın, inançların, örtünmenin aşağılanması..
    C seç
  • Futbol fanatizmi..
    D seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
116

En İyi Erkek Görüşü

• 8-10 günlük üyelerin hızla 600-700 cevap yazıp (ki tamamına yakını 3-4 kelimelik saçmasapan cevaplar), kendi açtıkları fake hesaplarca ya da "kanka"larınca habire en iyi cevap seçilmeleri ve sonuçta en iyi cevap yüzdelerinde %15-20'lik destanlar yazmaları. Xper kasmanın en komik yolu

Bir de "herkez" "yanlız" "dikdadör" gibi imla kılavuzu katilliklerinin de suyu çıktı. Herkes 12 yıl mecburi eğitimi almıştır sanıyordum

2|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 11

• Sitenin enleri kim ?

güzel miyim ?

yakışıklı mıyım ?

totom buyuk mu?

kilo vermeli miyim ?

90 60 90 ım sizce nasılım ?

sevgilim aldattı barışır mıyız?

depresyondayım nasıl ölürüm ?

cvap olarakta bazılarının kendı kımlıklerını ıfsa etmeye totoları yemedıklerı ıcın gızlıden saldırmaları :))

0|1
    0|0
    • Listeyi alt alta görünce daha da korktum bu sitede yaşıyor olmaktan.. Resmen Vietnamdaymışız :) Teşekkürler cevap için..

• Sorular ayni olabilir soran kisiler degisiyor bunu geneldede yeni üyeler soruyor , belki soru günde 10 defa soruluyor bugüne kadarda 1000 defa sorulmustur ama böyle sorularida cevaplayanlar hala var , simdi buraya gelip sikayet etmesinler , cevap yazmayinca o sorulara bir daha sorulmaz biz öyle sürekli sorulan sorulari hem cevaplayip hemde sikayet ediyorsak sorun soranda degil cevaplayanda !

Senin yazdigin şıkların hepsi her gün soruluyor

0|1
    0|0
    • Peki yeni soru sormak isteyen yeni üyeler soru sormadan önce "benzer sorular" penceresini okuyor mu?

Yoksa "nasıl olsa benden önce de bir sürü kez sorulmuş, ben de sorsam ne olacak?" mı diyor..

Veya o enerji daha yeni ve orijinal sorular sormak için harcanda daha güzel olmaz mıydı?

• Soranlarin seninde yaptığın gibi alta not düşerek gizli sana burada yer yok gizlicigim hadi sende gel diyecektim ama ... gibi yazilarin suyunu bırak baska bir şeyi çıktı.

2|3
    0|0
  • Ben artık burçlarla ilgili sorulardan sıkıldım. Her şeyi burçlara bağlıyorlar.

"Yay burcu erkeğini nasıl etkilerim?"

Kardeşim her yay burcu erkeği aynı mı? Sen adamın karakterinden bahset bize, ona göre söyleyelim. İlla burcuna göre eleştirecek isek aç google amcayı o sana her ayrıntıyı verir.

0|2
    0|0
    • birde arkadşım gereksiz yazmıyorum tabiii aslında bu yorumun altına yorum yazmaya gıcık oluyorum özellikle sorularımda sinir oluyorum buna ama gereksiz yorumlar oluyor adam her tarafa yazıyor yanii her yorumun altınnaaa soruma geleyim ;

burçlarda mesela yay burcusun ilk 10 günü 2.10 günü ve ayın son 10 günündemi ne zaman doğduysan ona görebile değişiyormuş burç özellikleri ona çok şaşırdımmm

• Haklısın.. "Tosbağa burcuyum, geyik burcu bir erkekle evlensem çocuklarımız zenci mi olur?" soruları bile vardı bir ara.. Teşekkür ederim cevap için..

• Ayrıldık ne yapmalıyım?

Ateyizler bunu açıklayın

Müslümanlar yobazdır içerikli laf salataları

boyum 1.75 kilom 50 şişman mıyım v.s.

Ve ve ve en şakşakçı olanı, en sevdiğin üye kim soruları.

0|1
    0|0
    • Ortaya karışık bir sorunlar paketimiz var evet, teşekkür ederim cevabın için..

• Bi kizi/erkegi nasil etkileyebilirim ?

Sacmaliga gel sanki robotuz hepimizin hassasiyeti ,ilgisi ,meraki ,kisiligi ayni.La bir yürüyün

gidin diyesim geliyor.

0|1
    0|0
    • Acaba gerçekten yazılanları ciddiye alan var mıdır? Cevap için teşekkür ederim Dextersever prenses..

• ''Boyum şu kilom şu saçım şöyle popom göğüslerim şöyle şu bana yakışır mı , fiziğim iyi mi '' gibi sorular

0|1
    0|0
    • Ve örnek fotoğraflar olayı : "Aynen resimdeki gibi bir fiziğim var, sizce güzel miyim?" sorusu ve resimde Adriana Lima :) Teşekkürler cevap için..

• en en ...soruları pek tabi..yılda bir kere düzenlensin, suyu çıktı artık :))

0|1
    0|0
  • benim icin hosdur .. hic bir soru sikici olmadi sevdim bu siteni

0|1
    0|0
  • en sevdiğin üye soruları

0|1
    0|0
  • B dedim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• bılmem ne burcu erkeklerı nasıl,kızları nasıl!

ne olacak bu cımbomun hali:)

gitti geri gelırmı!

erkekler niye boyle...

sızce ben guzelmıyım!

bunların suyu denıze kavustu, hala bıtmedı bıtmedı bıtmedi...

0|1
    0|0
  • flört alanında genel olarak sevgili yapamama veya tavlayamama olayları ile ilgili sorular var

birde artık boku çıkan yorumların altına yorum yazanlar gıcık oluyorum onlaraaaa

0|1
    0|0
    • Şimdi "haklısın, cevap için de sağolasın" diyeceğim biz de güme gideceğiz :)

• millet ne yapsın hatunlarda cinslik var demekki adam gelip burada sorduğuna göre her şeyi yapmış en son ihtimal gelmiş burada soru açmış

• C: "İslamiyeti eleştirme" bahanesiyle her defasında İslam'ın, inançların, örtünmenin aşağılanması..

1|1
    0|0
  • Bütün cevapları soruları gizliden soranlara acayip kıl olmaya başladım.

1|1
    0|0
    • Dokunulmazlık olunca düzgün cevaplar vermek gerekmiyor ya.. Ondandır böyle kıl olma sebebimiz..

• "İslamiyeti eleştirme" bahanesiyle her defasında İslam'ın, inançların, örtünmenin aşağılanması..

1|1
    0|0
Yükleniyor...