Kapat

Farklı şehirlerde okuyoruz sizce oluru var mı?

hoşlandığım biri var konuşuyoruz,her şey güzel ama ikimizde öğrencilerin cozutmaya çok müsait olduğu üniversitelerde okuyoruz.açıkcası başlamaktan korkuyorum..sizce beni mutlu eden biri olarak mı kalmalı?

0|0
115

En İyi Erkek Görüşü

• şu bir gerçek çıkmaya başlarsanız uzak olduğu için en ufak sorunlar büyüye bilir . ama buluşmalarınız ayrı bir mutluluk olucak . çok yıprancaksınız mutlu olduğunuzdan daha fazla yıprancaksınız ama başa çıka bilirim oda çıkabilir güveniyorum diyiyorsan başlayın ...

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• bence kendine eziyet etme tamam çok uzun süre birlikte olabilirsiniz evlene de bilirsiniz ama çoğu zaman kıskanacaksınız en küçük bir şeyden tartışacaksınız kısa kısa ayrılıp barışacaksınız eğer şuan zaten sırılsıklam değilsen ve bu sorunlarla uğraşamam diyorsan yol yakınken derim (yakınımda örneği var)

1|1
    0|0
  • bence hiç başlama uni.. işi yaş iş geneli uzun surmez :D uniden evlenenler genelde profosor falan oluyo yani beyin yanmıs olması gerek :D okdr secenek varken koca unide tek ilişki bizim genclerii pek sarmaz bunu bilir bunu soylerim

1|0
    0|0
  • bir ilişki nasıl başlarsa öyle dewam eder...sen şimdi farklı şehirdeyken başlayıp yürütebilsen bile yanyana gelince sorunlar çıkmaya başlar we ayrılık yaşanır...gerek yok o yüzden bence yormaya onuda kendinide...

1|0
    0|0
  • Şahsen uzaktan ilişkilerin yürümediğini düşünüyorum ve öyle de

1|0
    0|0
  • olmazk atiyen olmaz olamaz erkek başka kız aroycaktr bizza kendi arkadaşm arıyor oyle :.D

1|0
    0|0
  • aynen yolver ;) bidaha unilimi olucan bak keyfine :)

0|1
    0|0
  • baska ulkelerde okuyoruz sence olur mu ?

1|0
    0|0
  • Buna sen karar vereceksin. YORUM YOK

1|0
    0|0
  • çocuk için çapkınlık rahat olacak

1|0
    0|0
  • BU KARARI SEN VERMELİSİN BENCE.

1|0
    0|0
  • Ahahah asla olmaz