Gs yüzünden ayrılan şerefsiz sevgili

dünkü maçta yenildiler bende teselli etmiştim dün biraz. bugün konu açıldı 6 1 miydi dedim. kızdı bağırdı çağırdı or**spu dedi bana bu konu yüzünden ayrıldı şerefsiz. unutayım demi? tekrar dönerse yol vereyim. çok seviyodum ama şerefsizlik yaptı takım yüzünden ayrılınılırmı? peşinden koşmama gerek varmı?

0|0
830

En İyi Kız Görüşü

• takım,politika,siyaset, vs uğruna en değerli varlığına küfreden,aşağılayan,terkeden erkek şerefsizin önde gidenidir!

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 30

• Galatasaray her zaman daha değerli kişilerden benim için.Her zaman Asolan Galatasaray..

Sevgilini tebrik ettiğimi söylermişsin ve sen haketmişsin.

0|2
    4|0
    • la haketmişsin dyon naptımda dlga bile geçmediim

• Lan 6-1 miydi diye sormuşsun sorulurmu böyle birşey.

• edepsizce güldüm :D

özür dilerim pardon

____________________________________________________________________________

Sanırım fazla sinir etmişler, üstüne sen öyle sorunca sinirlenmesi doğal, çünkü dalga geçtin sanmış iyice bozulmuş, fakat ayrılması çok abes olmuş... beklemede kal hiçbişey deme, sinirle dedi bence onları sakinleşince mesaj atar diye düşünüyorum..

0|0
    0|0
    • çok ayrıldık ama.. 1yıldır çıkıyruz 5-6kere ayrıldık böyle sudan sebeppler yüzünden

• Demek ki hassas ve sinirli birisi, patladıgı vakit gözü görmüyor hiçbişey

• Hak etmişsin kaç kişi dalga geçip kaç kişiye laf yetiştirmiştir üstüne sende öyle dediysen sana patlamış.

0|0
    2|0
    • dalga geçmedim. 6 1 miydi dedim

• sorulcak soru mu git internetten bak sonucu bildigin halde niye soruyorsun

• bu ne ya? ne hallere düştük? ciddi değilsindir umarım sorduğun sorularda da anlattıklarında da. peşinden koşmana da gerek yok. vay arkadaş ne hale geldi gençliğimiz. beynin çürümüş senin kardeşim.

0|0
    0|0
    • peşinden gitmeyeceğimi bende biliyorum. acaba o mu haklı benmi haklı diye sormak istedim

• gs liler böyle sen çarşıdan sewgili bul bunlardan adam olmaz :D

1|0
    0|1
    • fenerliyim

• fenerli olarak gs li sevgili buldun sorun değildi çArşı dan oluncamı sorun olacak

• bence hiç gerek yok peşinden koşmaya bu gün mac yüzünden kıytırık bir konuda sana bunları dediyse yarın daha zor günlerde neler der yapar tahmin etmek zor degil..

1|0
    0|0
  • var amk.oglu ayıp la ya bırakk ver yolunu gıtsın ınsan sevdıgını gozunden kıskanır o nasıl bır soz oyle ya alsın takımını da... neyse nasıl sınırlendım ya :(

0|0
    0|0
    • var işte öyle seviyesiz insanlar...

• bu soruyu sorman bile hata :D dupeduz saçmalık or...pu lafı asırı agır bir laf kim takat takımı onun bahaneye ihtiyacı varmıs donersen eger o lafı kabul etmiş olursun :s

0|0
    0|0
    • haklısın ... dönmem bidaha. takım yüzünden ayrılandan hayır gelmez

• e bir zahmet ya :D allahım k.b amaşu angülüyorum yani o kamil serefsizlik etmiş sende Eşşeklik edip bidaha dönme

• Arkana bile bakma bence. Takım için insan sevdiğine o*ospu demez diyemez. Karısını başkasıyla basanlar bile bazen demiyor susup gidiyor ya!

0|0
    0|0
    • öyle işte. ben ona dedim. ben naptımki dedim. gidip birinemi verdim naptım sadece bişey söyledim hemen o**rpu olduk dedim. sonra sürekli sövdü işte. şimdide kendini haklı çıkarmaya çalışıyo

• Bende galatasaraylıyım dalga geçdiğini falan sanmış ola bilir öyle birşey varsa hak veririm ama dalga geçme amaçlı değilse biraz hayvanlık etmiş.geri dön dersem olmaz biraz ağırlığını koy sen kızsın .

0|0
    0|0
    • yemin ederim dlaga geçmedim

• Ozaman sıkıntı sende değil bırak bunları kafasına takan o olsun . Böle bir neden den dolayı direk böyle sorgulamadan sevgilisine çıkışan adamdan adam olmaz takma kafana devam et yolun açık olsn ;) :D

• sağolasın kardeşim <3

• CİMBOMMMMMMMMMM senin sevgilin adam degilmiş :D takım icin be... vay itne vay.. yarında g*tünü satar gavat

0|0
    0|0
  • gpeşinden koşup kendini küçültmek istiyorsan durma koş sana bir takım kadar değer vermeyen birine bağlanmak istiyorsan durma bile ...

0|0
    0|0
  • yahu sorman hata bırak ya birde özür dile tam olsun :D

0|0
    0|0
  • takım için ayrılana asla donmem tabi çok umutsuz erkek bulamamk korkusu yaşıosan dön gerçekler acıdır kızım bak

0|0
    0|0
    • oha mk gencm güzelim erkekler peşimde koşuyo

• sana o lafı diyenin yanına bir daha uğrarsan...bu soruyu sormamış ol:(

0|0
    0|0
    • uğraamam. ama hala or**pu diyo bna sinir oluyorum napayım ya

• nasıl bir ilişkiniz var da bu kadar rahat bu lafı edebiliyor.

• normal bir ilişkiydi

• Sen Böyle Bır Insana Gerı döneceğine gır kendını bıryerden at daha hayırlı Olur.

0|0
    0|0
  • vay it yazar geçerim aga..sende düşünme o denyyoyu bahane arıyormuş bulmuş unut gitsin

0|0
    0|0
    • şuan hala konuşuyo küfür yazıyo

• Hayatında hiç öyle biri olmamış gibi görmezden gelemni tavsiye ederim

• yok , ya ne şerefsizler var mış o bence bahane arıyor muş , ne mal adamlar varr

0|0
    0|0
  • Neyin kafasını yaşıyorsunuz..?

0|0
    0|0
    • bilmiyorum. sanırım sorun bende değil onda

• ben fenerbahçeliyim. o gün maçta yenilmiştik galatasaraya. üzüldüm ağladım o derece fenerliyim. ama sırf o kızmasın diye sevinmiş numaraları yaptım. o benim değerimi anlamadı. napayım artık

• Pamuk ipliğine bağlı ilişkiniz...

• nasıl bir muhabbetiniz var anlamadım :D

0|0
    0|0
    • onun yüzünden. bugün snirliyim diye tersledi durdu bei. sürekli lttan alıyorum tepeme bindi. takımı bahane etti

• dediğin gibi bu bahane olmuş.kurtulduğuna sevin bence

• Kaç kurtar kendini bacım

0|0
    0|0
  • küfür etmesi yanlıs o* nedir ya

0|0
    0|0
  • bu da tuz biber olmus

0|0
    0|0
  • :)) gs faciası unut bunun sonu yok...

0|0
    1|0
  • hahahahha lan off hahahahahahahahahaha

0|0
    2|1
  • GALATASARAYIN YANINDA SEN Bİ HİÇSİN !

0|0
    0|0
  • Bugün takım için sevgilisini satan yarın neyini satmaz ki :D

0|0
    0|0
  • Amma salakmış oda valla.

1|0
    0|0
  • Bi kere gerçekten sevsen siktin sene bırakamazsın o bir gerçek ama geri dönerse barışırsın nolucak sebepmi bu millet svgilisni başkasının altında görüyorda bırakamıyor.

0|0
    0|0
  • S..tr et i*neyi... Takımına senden da çok değer veriyor demek ki...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Aslaaa bir maç yüzünden sana bu şekilde davranmasına gerek yoktu evli olsaydınız seni boşuyacakmıydı ne dengesizmiş öyle şe...size bırak dönmeyi yüzüne bile bakmam

0|0
    0|0
    • aynen bende artık bakmam. eskidende çok ayrıldık hep ben barıştım alttan aldım. sıra onda

• şöyleki bazıları ttuttukları takımı öyle içselleştiriyolarki sanarsınki kendi oynadı ve yenildi ayrılınmaz tabi ama bence o bir sinirle söylenmiş birşeydir:)

0|0
    0|0
  • geri dönerse affet dün bende bir arkadaşımı bu yüzden zor sakinleştirdimm erkekler böyle nedense çok bağlılar takıma

1|0
    2|0
  • Bende dün yenildikten sonra depresyona girdim giriş o giriş çıkamıyorum önemsenmeyecek mesele değil bunlar .

1|0
    3|1
    • hahahahah gelişme var sende neden-sonuç ilişkisini bulmussun deprasyondan çıkmak ıstıyosan link ve bu arada evet güldüm hatuna cidden sesli olarakk pardon desibel rekoru kırarak :D :D

• Bu kadar takıntılı sorunlu bir adamdan koşarak uzaklaşmalısın. Takımıyla başbaşa bırak en iyisi

0|0
    0|0
  • Adı fatih mi ? :D genelde fatih isimliler gs konusunda bu kadar hassas oluyorda neyse onu geçte, bugun ufacik bir takim sebebiyle ayrılan ve o ağır kelimeyi kullanan yarın kim bilir neler için ayrılır bence unut boşver tepene cıkarma kıcını kaldırma hic.Kimse senden değerli değil unutma :)

0|0
    0|0
    • anladım tşeekkür ederim tekrr dönerse pişman oldum derse napmalıyım?

• rica ederim canım üzme kendini :)

• üzmem artık olan oldu

• eee alay etmedin mi bu kadar mı pöfff

0|0
    2|0
Yükleniyor...