2 aydır bir kızla konuşuyodum kıza sonra 1 ay felan mesaj atmadım facede ilişkisi var yapmış

2 aydır bir kızla konuşuyodum kıza sonra 1 ay felan mesaj atmadım facede ilişkisi var yapmış goya beni kıskandırcak ne yapmaya calışıyor ilişkisi oldugunada inanmıyom bana oyun oynuyor gibi geldi sizce

0|0
24

En İyi Erkek Görüşü

• oyun oynuyor olabilir eğer oynuyorsada oyunu amacına ulasmıs demektir sen kızı kıskanıyosun kıskanmasanda önemsiyosun burda bunları sorduguna göre bence en iyisi acık acık konusmak git seviyosan hoslanıyosan söyle eger öyle bir niyetinde yoksa salla gitsin derim .

1|0
    0|0
    • kardeşim konuşcamda şuan başka yerde ünüversitenin açılmasını bekliyorum

• işallah sana oyun oynamıstır kardes anlasılan sen kızdan hoslanıyosun işallah onun duygularıda seninki gibidir.

• kardeşim senin bir yorumuna lcam isteğimi kabul et az

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Neden olmasın? Hep erkekler mi yedeğe alacak belki kızın yedeği de sendin :D

0|0
    0|0
    • aslında ben onu yedege aldımda hiç inandırcı gelmedi bana ilişkisi var yapması goya benden mesaj bekliyo ilişkisi hakkında sence öyle olamzmı

• Ya da o yazardı. Yani ben öyle yapardım.

• ya sizi eklicemde bişiy sorcam bu kız hakkıında burdan yazmıyım

• sevgili yapmıştır o:(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bittiği andır aşık erkeğin; gözlerinin içini güldüren tek varlığın ilişki durumunun var olarak değişmesi... O bir başkasınındır artık , öyle olmasa bile ya farkında değildir, farkında olsa bile kaybetme korkusu olmayacak kadar az beğenisi vardır...

0|0
    0|0
  • ERKEK=KADIN ;) sen neden kaçmayı tercih ettin HACI kabul et terk edilmişsin :D senle dalga geçiyom ama bende çaresizim

0|0
    0|0
  • oluo bole şeler bazıları hemen ilişki yapıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...