Sevdiğim kız başkasını seviyor ne yapmalıyım?

Sevdiğim kız başkasını seviyor ama her gün muhakkak konuşuruz. Belki de o arkadaşça konuşur benimle ama ben her kurduğum cümlenin içine biraz aşk koyarım. Daha önce açıldım ona fakat olumsuz yanıt aldım. Şimdi ona öyle bir yazı yazmak istiyorum ki benimle çıksın sevdiği kişiyi unutsun. Ki onunla çıkarsam geçmişini unutturacağımdan adım kadar eminim çünkü kendime güveniyorum aşk konusunda. Fakat ne demeliyim ki onu kendim çekmeliyim lütfen yardım edin.

0|0
03

En İyi Erkek Görüşü

• Öyle bir dünya yok, sevdiğini unuturmu hiç insan :/

0|1
    0|0
    • Unutturacak biri çıkarsa?

• Sıkma canını hocaa, herşey olacağına varıyor, vardığı yerlerde zaten hep olacağı oluyor. O yüzden ne çare ? Sıkmayacaksın canını, değmez..

• Aynen öyle haklısın.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 2

• seni istemeyeni istememeyi öğreneceksin. kendini asla küçük düşürmeyeceksin. kadınlar yalvaran, ağlayan adama sadece acırlar. uzaklaş ve başka tarafa yelken aç. aklın yolu bu. yoksa aşk dediğin şey insanı adamlıktan çıkarır. dünya geniş, yoluna bak kardeşim.

0|2
    0|1
    • Yapamıyorum lanet olsun ki yapamıyorum

• saplantı haline getirme. gerekirse face ini kapat. görüşme. arkadaşlarınla iyi vakit geçirecek şeyler yap. şarkı dinleme. ve seni sevecek birini bul.

• Teşekkürler tavsiye için.

• git agla acılırsın

0|1
    0|0
    • Ağladım, alkol aldım acısı geçmiyor.

• senınkı saplantı aşk falan degıl

• Eminim aşk, çünkü 2 senedir var bu.

Yükleniyor...