Kapat

19 yaşındayım 25 yaşında biri ile anlaşıyorum

evet geçen gün kafede bir bayanla tanştım 25 yaşında kendi yaşıtlarım çok çocuksu geliyo bana bu yüzden Kendimden büyük 24 25 yaşlarndaki baynalr ilgmi çekiyo bu tanştğmz bayanla konuşuyorz fakat pek ilglenmiyomş gibi kısa kısa mesajlar atıyo bn hç atmadğm zmnlarsa Trip atıyo Amacı ne olablr sizce ?

0|0
43

En İyi Kız Görüşü

• Tam tersi bir durum su an benim icin gecerli ama cok guzel bir iliskim var.Ben 19 yasindayim erkek arkadasim da 25.Erkegin buyuk olmasi gayet normal ama bayanin buyuk olmasi normal degil.Bence sen o bayana kapilmadan geri kendini geri cek.Olabilitesi oldugunu dusunmuyorum arkadasim.

0|0
    0|0
    • ALALAH ALA SEN 25 YASINDA BİRİYLE ÇIKABİLİYORSAN ODA ÇIKABİLİR ÇİFTE STANDARTCI BEYİNCİKLER.

• Genel yargılardan bir haber bayan,herkesin kendi hayatı,düşünceleri,yorumları var.Hani diyorum sana mı kaldı bana beyincikler demek ? Yürü git işine.Saygı duymayı bil,yaşın 30 olmuş ama hala bazı vasıfların eksik kalmış.Anlatabiliyor muyum cancagzım ?

• Bi çok arkadaşım yaşıma göre olgun olduğumu söylüyo bana göre iki tarafn kafası uyuşuyosa ve birbirilerinden etkileniyorlarsa buna rağmen yaaşı küçk diye ilişkiye bşlanmıyosa büyük bir hata yapar cünki insan mutululuğu kimsde bulcağını bilemez untma unmadık taş baş yararmış ( İSTERİK ) Haklı

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• NEDEN SORUN OLSUN Kİ BU HER KADIN TRİP ATAR BUNUN YAŞLA BİR ALAKASI YOK VE SENDEN BÜYÜK BİRİNDEN KONUSMASINDAN HERHANGİ BİRŞEYİNDEN ZEVK ALMANDA YALNUŞ BİRSEY DEĞİL.

0|0
    0|0
    • evet üstelik bir çok kşide olgun olduğumu söylüyo eğer gerçekten güvenirsem ona zaten onun üzülmesinede izn vermem bütün sorunlarını kendi omzuma alırım onu mutlu edebilrim bunu bliyorum ama korktuğm tek şey yaşım küçk diye bnden uzak durması

• onun yazmamasinin sebebi, olgun biri oldugu icin olgun tavirlarla karsilasmak, yani genelde o yaslarda bayanlar ilgi vermek istemez almayi ister... ben oyleyim sahsen

0|0
    0|0
    • sanirim o senle anlastigini saniyor en azindan senden duygusal anlamda beklentilerini karsilayacagini dusunmemeliymis bence

• tskkur ederim, yasimin hakkini vermeye calisiyorum zatende cogu yasantilar bu dogrultuya beni mecburi birakti... seninde aslinda yipranmaman icin elinden geleni yapmani tavsiye ederim, yani illaki yas bahanesi ile kendinde sorun aramaman senin icin faydali olur, hayirli geceler

• ben teşekkür ederim Sizede iyi geceler

• bakar mı bakar aç kalmışsa asdas

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• şimdi cevabını senle yaşıt insanlardan mı istiyorsun, yoksa sahibi olduğun o olgunluğa erişmiş insanlardan mı duymak istiyorsun_ .. öncelikle onu bilelim

0|0
    0|0
  • 25lik Kezban olmasın karşim.

1|1
    0|0
  • tipi tip büyüde gel

0|0
    0|0
Yükleniyor...