Erkek için sevgililiğin ilişkinin açıklaması nedir ?? seks mi şefkat görmek mi önemsenmek mi vs vs..

biz kızız ve hiçbir zaman erkekleri anlamayacağız .. erkek için ilişki ne demek ? yani açıklayacak olsanız nasıl açıklardınız ? mesela şu yüzden sevgili olurum gibi bir açıklama bekliyorum sizden ..

0|0
016

En İyi Erkek Görüşü

• bahsi olan konu ciddi ilişki değilse oncelikle yanıma yakısan gezebilen eglenceli biri olursa sevgili olabilrim bunların yanına kişisine gore sexde dusunulebilir tabikide fakat ciddi bir ilişki oluşumdan bahsediyosak Oncelikle sadıksa guvenebilrsem onunla olurum sevebilicegime inanıyosam onunla olurum sonrasında asık oldugum kişiyi kormak kollamak kanatlarımın altına almak hoş bişeydir bunun icin onunla olurum bir suru seyler var bu sorula ilgili :S ama ciddi olursa eger sordugun normal bir sevgililik ilişkisiyse kimse sevgiye inanmasın cunku 3 madde gez toz eglen bundan ibarettir

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• Kişisel olarak açıklamam

-Şefkat görüp şefkat vermektir

-İlgi görüp ilgi vermektir

-Sevip sevilmektir

-Sabredebilmektir

-Birlik beraberlik içinde olup saçma sapan şeyler yüzünden ilişkimizden taviz vermemektir

-Cinsellik her zaman olabilecek şeydir, acelesi de yoktur, bize bağlı bişey

-Mücadele etmektir, ilişkiyi aşama aşama yükseğe taşımaktır, çıtayı yükseltmektir, evlenilse dahi mücadeleyi bırakmamaktır

-Geleceğe yönelik hedefler koymaktır

-Birlikte üzülüp birlikte ağlamaktır

-Ezilip bükülmek değildir, sağlam dik durmaktır.

-Ondan utanmamaktır

-Kusurlarını örtmektir, şayet kusuru büyükse düzeltmeye çalışmaktır, üzerine gitmektir

-Yanlışlarını görmezden gelmemektir, onu eğitmektir.

-Sahiplenmektir

-Ana baba kardeş dost arkadaş eş sevgili olmaktır

Sevgililik öyle basit birşey değil, bir sex kadar da basit değil, bir ilgi ile de biten bişey değil...

Bunlar yetmiyor ama, karşılıklı olmayınca yetmez...

Neden mi sevgili olurum, ben onun olgun yapısını göreyim, ondan emin olayım, duygularım da varsa gerisi gelir, şayet o da bişeyler katmayı becerirse o ilişkiye.

cut.

1|0
    0|0
  • Kadın Dediğin şiiri.../Can Yücel... ( Aynı düşüncedeyiz üstad ile ) Kısa bir kesit alacak olursak ;

Kadın gibi kadın olacak kadın dediğin, çıtır çerez niyetine yemediğin.

Bir gecelik değil, ömürlük olacak ömürlük.

Yıllara rehaveti değil huzuru taşıyacak.

En seksi leydi olmayı da bilecek,hanım sultan olup sözünü geçirmeyi de.

Cıvık konulara takılıp zaman tüketmeyecek, küfretmeyecek,

Kadın dediğin ayıp nedir bilecek.

1|0
    0|0
  • ilişki bir bütündür...şu olsunda bu olmasın dersen zaten sağlıklı bir ilişkim war diyemessin...bu dewirde boşanmaların artmasında en büyük faktörlerden biride insanların ilişkilerinde ama bu sınırlardan dolayı ama kaybetmemek için rol yaparak dewam etmeleridir...ewlendikten sonra bu farklılıklar ortaya çıkınca mutsuz ilişkiler sonucu ayrılıklar yaşanıo...tabi bu demek değil her ilişkin olan insanla seks yapasın...bunda dengeyi kurmak biraz hatun kısmına düşmekte...

1|0
    0|0
  • her erkeğin ilişki anlayışına göre değişir.

benim için sexden önce anlayış iyi niyet ve şefkat gelir . yanında kendimi iyi hissedeceğim anlayışlı sevgi dolu birisiyse olur yani .

1|0
    0|0
  • dünyayı güzellik kurtaracak bir insanı sevmekle başlayacak her şey

1|0
    0|0
  • Bana göre 2 tip erkek vardır bunun ortası flan yoktur. biri sadece yatmak için çıkar biri bir ömür omzunda yatmak için ;)))

0|0
    0|0
  • çalışıyorum kazanıyorum çabalıyorum elde ediyorum yemek yiyorum kısaca yaşıyorum paylaşmak istiyorum söyle bana paylaşmak kötü birşey mi?

0|0
    0|0
  • Önce saygı sonra da sevgi görüyorsam sevgili olurum

0|0
    0|0
  • Şöyle söyliyeyim bir kere senin o şefkat falan demelerin için 2 tarafın birbirini sevmesi lazım en azından bir aşk durumu olmalıdır ve sonrasında sevgiye dönüşür e buda kalıcı olan birşeydir hoşlantı ve aşkın son noktasıdır ve hiç bir zaman unutulmaz dimi evet ozaman seks daha sonra gelir kişilerin dünya görüşüne göre değişir ve düşüncelerinde bir değişiklikde olmazsa sonu evliliğe kadar gider ama normal sevgili olmalarda yani tek sebep boşluğu doldurmak ve cinselliktir zaten onlarda doğal olarak kısa sürer çünkü erkekde hep başka birisiyle yatma düşüncesi vardır.Bence çağımızın en büyük hastalıklarından biriside erkeklerin bu kadar seks düşkünü olmalarıdır.Hayatı kadın odaklı geçen insanları ben kendi çapımda boş ve gereksiz görürüm ve irtibatımı sınırlı tutarım.

0|0
    0|0
  • d şıkkı hepsi

1|0
    0|0
  • hepsinden azar azar

1|0
    0|0
  • hepsi olmiyor mi bacım

0|0
    0|0
  • bak kızım ciddi düşünülen ilişki vede eğlenmelik vede cinsel düşünülen ilşki diye ayırıyorum ben gerisini anlarsın uzunca anlatmamma gerek yok :)

0|0
    0|0
  • Anlamamaya devam edin zaten. Biz de sizi anlamıyoruz. Bizim yaradılışımız bu. Kendinize niye bu kadar az değer veriyorsunuz? Daha evlenmeden cinsel ilişki düşünüyorsunuz. Biz kadınları ilişki için sevmiyoruz. Buna bir anlam yükleyemezsiniz. Ben özellikle namuslu, dürüst, temiz kadınları seviyorum. Seks dediğin şeyi insan gidip genel evde de yapıyor. Şevkat dediğin şeyi annesinden de görüyor. Ben düzgün bir sevgi istiyorum. Ondan bundan arta kalan laçkalaşmış bayatlamış sevgi değil. İster yobaz görün ister başka türlü. Ama ben temiz, ahlaklı, namuslu, ağır başlı bir kızı seviyorum. Öyle her sevdiğine kendini bırakanı değil.

1|0
    0|0
  • şu an için ilişki benim için sexs daha öteye gidemez ama 2 yıl sonrası için ilişki dersen o zmn evlenecegim insan hayatımdadır o zmn ilişki onun için yasamaya baslamıs olmamdır.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...