Kardesim dediğiniz birine aşık oldunuz mu özellikle kızlar

eski kız arkadasımın yakın arkadası ve birbirimze kardes dediğimiz kızla birbirimizecok deger veriyoruz ve hep birbirimizin yanındayız o bence tam evlenilecek biri bende ona göre öyleyim galiba...ama ben ondan hoşlanıyorum galiba...sizce onunda benden hoslanma ihtimali var mı?

0|0
22

En İyi Kız Görüşü

• Bende kardesim dediğim bir cocukla cıkmaya basladım 2 yıldır beraberiz :)

0|0
    0|0
    • Allah yanınızda olur inş.

• İnsallah ama artık sonu görünüyo gibi.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• bu çok kalleşçe olmaz mı

0|0
    0|0
    • ben böyle bir tepki bekliyordum..ama ikimizinde kıymeti bilinmedi ve evlilik olsa birbirimizin kıymetini cok iyi biliriz gibi geliyor ortada bişey yok ama insan bir ömür paylascaksa ve birine değer verecekse degen birine vermek istiyor..belki imkansız ama Allah büyük...ben kallesce bişey yapmıyorum birini sevgilisinden calmıyorum

• Kalbim senin icin atiyorsa olurdu yani senin yaninda mutluysa ilgiliyse kizlar ilgilerini cabuk belli eder aslinda

• evet ilgili gercekten cok deger veriyor 2 yıldır tanıyoruz birbirimizi hiçbir kötü sözümüz olmadı.beni kaybetmek istemiyor ilgileniyon görebiliyorum

Erkekler Ne Diyor 2

• neden olmasın ben de kardeşim olarak gördüğüm kankama aşık oldum. benle dolaşıyo her zaman. kız arkadaşları çağırıyo beni tercih ediyo . eminim benden hoşlanıyodur ben onun yanına gitmesem bile o yanıma geliyo. SENİN DURUMUN DA BÖYLEYSE VEYA BUNA BENZERSE HOŞLANDIĞINDAN BÜYÜK İHTİMAL EMİN OLABİLİRSİN . bol şans

0|0
    0|0
  • Kesinlikle vardır, yok dese bile vardır rahat ol sen ama sizin gibi insanlara çok küfrediyorum bunu da demeden geçemeyeceğim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...