Kızlar artık eskisi gibi evliliği düşünmüyorlar mı ?

Kızlar artık eskisi gibi evliliği düşünmüyorlar mı ? anlık mı takılıyorlar

0|0
156

En İyi Kız Görüşü

• ben evlenmeyi çok istiyorum gelinlik giymeyi istiyorum ama bana deger veren bir kocam olmasını bir ailesi olmasını istiyorum güzel oldugumu söyleyen çok ama evlenme teklifi almadım

bide asıl evliligi düşünen erkek yok hepsi gönül eglencesi arıyor gezelim tozalım birlikte olalım derdinde daha bir erkege teslim olmadım bakireyim ama böyle bir birliktelik istemiyorum evlenmeden birliktelige karşıyım evlenme teklifi almadım dogru dürüst bir adam çıksa işi olsa evini geçindirse eli yüzü düzgün olsa bana deger verse evlenicem ama yok işte adam gibi adam yok

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 14

• düşünmezler tabi artık adam gibi adam kalmadı ki evli olanlarda dertten tasadan basını kaldıramıyor genelde. aldatma desen almıs sbasını gidiyo ee zaten millet masum işi evlenmedende yapmaya başlamıs evliliğin bir anlamı kaldı mı sence?...

1|2
    0|1
  • çünkü eski saflık yok. evlilik ne ya . BİR İMZAYLA sevişebiliriz, aynı evde yaşayabiliriz, beraber takılabiliriz. ben bunları evlenmeden de yaparım. geçinemiyorsak ayrılırız. zaten evliyken de geçinemeyince boşanıyosun. gereksiz resmiyet

0|0
    0|0
  • Bence anlis yasayan erkekler yüzünden evliliği düşünüyorum ben şahsen

1|1
    0|0
  • sevdiğim erkekle evlenmek isterim onun cocugunu tasımak isterim neden istemiyim yaa o istemeyenler gercekten sevmeyenlerdir..

0|0
    0|0
  • açıkçası üni bitse evlenme teklifi etsede hatta hemen evlenelim diye düşünüyorum ama içimden şşşşt kimse duymasın :D

0|0
    0|0
  • Anlik yasayan biride olsak bzi seyleri dusunuceksin bize verilen beyinle

0|0
    0|0
  • adam gıbııı bırııı cıkarsa karsımıza neden dusunmeyelım kı

0|0
    0|0
  • Genelde oyle ama bn dusunuyorum karsma dzgn bir erkek cikarsa neden olmasin

1|0
    0|0
  • Kızlar evlilik düşünüyo da evlencek karakterde bir adam bulamııyo

0|0
    0|0
  • evliliği artık erkekler düşünüyor:)

0|0
    0|1
  • şimdi çoğu kız düşünmüyor maalesef :(

0|0
    0|0
  • düşünsemde boş .

0|0
    0|0
  • valla ben evlilik delisiyim kendimi gelinlikler içinde hayal edip duruyorum ama değecek bir erkek çıkmadı malesef :))

0|0
    0|0
  • erkekler uyduruyor bence kendilerine böyle bir kılıf mı bulmuşlar şimdi de

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Herşey serbest yaşanır hale geldiği için pek düşünmüyorlar bence. Çünkü bu soruya verilen tek cevap, '' adam gibi bir erkek kaldı mı ki evlenelim ''. İstememenin tek mazereti. Evlilik düşünen beyefendi bir erkek geldiğinde muhtemelen ondan uzak duracaktır.

Benim durumum iyi, kendi işim var, ama son senelerde evlenmeye dayalı ilişki kurmaya çalıştım olmadı. Gündelik takılıyorum...

0|0
    0|0
  • dogrudur ar namus eskiden kizlara yakistirilirdi utanmak guzeldi heleki kizdaysa daha guzeldi ama.simdi kasarlik moda olmus kizin biri cikmis sevgilimle sevisiyoruz hahay ben cok.modernim ayy diyebiliyor hay senin modernligini ...yim

0|2
    0|0
  • Pek düşünene rastladım,iyi kide denk gelmiyor,direk kaçarım.

0|0
    0|0
  • Bizim için daha iyi.

0|0
    0|0
  • Sanane şimdi kenedeni göstermek için soru sorma la tipde yok kemcük agızlı

1|0
    0|0
  • bi cacık olmaz bu köftelerden bro :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...