Ks üyeleri yardım edermisiniz Lütfen

yolda kendimi o kadar çirkin hissediyorum ki böle herkes bana bişey dicek diye korkuyorum insanları cok yüksek görüyorum kendimi degersiz ama eve gelince aynaya bakınca iyi hissediyorum .. sevgilimin iyisin aşkım gözlerin bakışın cok güze yakısıklım l demesi beni rahatlatıyo ama tekrar dısarı cıkınca aynı durum napmam lazım . bide fizigimden cekiniyorum yaglar var azcık özgüvenim sanki bu yüzden kaybettim

0|0
21

En İyi Kız Görüşü

• Kardeş bülnt ersoy bile sahneye çıkıyorken sen yoldamı yürüyemiceksin Allah aşkına saçmalama ya

0|2
    0|0
    • ezik hissediyorum nedense yolda havalı yürüyemiyorum herkes bana bakıyomus gibi ve çok çirkinim miş gibi

• Hep öyle ama yarından sonra özgüvenimi toplıcam herşey yoluna bırakcam cok tskk ederim

• bak Allah de gerişini bırak kardeşim aferin sana topla özgüvenini kimse üstün değil senden oku bu konuyla ilgili kitaplar oku. ağaoğluydu başbakandı hepsi eşit seninle :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• dışarı cıkma:)kimsenin bir sey demesine gerek yok sen kendini iyi hisset..kendini sevki başkaları seni sevsin...spora başla o zaman rahatsızsan kilolarından

0|0
    0|0
    • Kilom iyi ama yag işte spora baslayacagım zaten lakin bu kendimi çirkin hissetme durumunu napacagım bilemiyorum

• kişisel gelişim kitapları okuyabilirsin

Erkekler Ne Diyor 1

• Boşver onu bunu herkes gelip geçicidir aile bile tek baki olan sensin

0|0
    0|0
    • Haklısın ama üzüyo beni bu durum

• kendim güvenmekk istiyorum ins

• Arkadaşım madem yağın var çabala zayıfla erit onları istediklerini yap

Yükleniyor...