Çok fena aşık oldum halden anlayanlar lütfen yardım:(

İstanbula Üni için geldim hafta sonları bir aile dostumuz var olanlarda kalıyorum. Onların kızlarına aşık oldum çok fena halde nerdeyse imkansız bu yüzden siqaraya içkiye başladım. Bu aile beni kendi evlatları gibi görüyör. offf offf napiyim ben geceler uyumaz oldum siqara içki sadece çok kötüyüm yardım edin lütfen??

0|0
33

En İyi Kız Görüşü

• evladı gibi görüyor bak adı üstünde. Demekki seni çok seviyorlar,sana güveniyorlar ama şöyle de bir düşün Öz evladı değilsin ki bir engel olsun aranızda. Kızında sende gönlü varsa olur neden olmasın. Böyle şeyler yüzünden de kendini yıpratma bence.

0|1
    0|0
    • çok zor durum napiyim ben offf

• zor olan bir şey yokki sen gözünde çok büyütüyosun. kızın ailesinin seni çok sevmesi bir yandan avantaj senin açından. Kız da sana karşı boş değilse,adam gibi bir ilişkiye başlarsınız efendiliğinden adamlığndan taviz vermediğin sürece de kızın ailesi öğrense bile sen benm kızıma namusuma nasıl göz diktin diye seni hırpalamaz bence. Aksine sevinebilirler,çünkü seni tanıyorlar,nasıl bir insan oldugunu biliyorlar. Kendi adamlığına güveniosan en temizinden yaşarsın ilişkini kimsede sana laf edemez

• iyide kız çok güzel nasıl sevicek beni kendimi ona layık bulmuyorum

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• saçmalama sigara içki nedir ya kızın tavırları önemli aile seni öyle görebilir sonuçta kardeş değilsiniz

0|0
    0|0
    • offf başka türlü avunamıyorum hem ilk kez içtim acım dindikten sonra bırakıcam

• saçmalama içkiyle acı mı diner ben hiç görmedim yeni gelmişsin istanbula kapılma pişman olursun

• saçmalama sigara alkol kullanırsan olacağı varsada olmaz aileyi içten fetihetme şansın var kızında ilgisini çekersen iyi damat moduna girebilirsin

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Ben olsam ;) hain olarak görürdüm kendimi ölüp bitsemde unutmaya çalışırdım

0|0
    0|0
    • evet Behlul olduk resmen:)

• ben dicekdimde neyse dedim :D , boşver benzeri başıma geldi ama unutursun zor değil hemen aşk olmaz hayranlıkdır

• Caresi yok acı ckcn

0|0
    0|0
  • Dostum senin ona karşı şansın yok denecek kadar az gibi. Hoşlantı sinyalleri almıyorsan hiç aşk konusundan bahsetme ve açılmak gibi bir saçmalık yapma. Pişman olursun. Aynı şeyleri yaşadım.Hala aşığım kıza. Direk açıldım pişman oldum. Hoşlantı sinyalleri kuvvetli değilse hiç başlama...

0|0
    0|0
Yükleniyor...