Sizce bendeki bu korku yeniden sevmeye yeniden evlenmeye normal mi?

2003 de evlendim 2006 da boşandım

Konuyu açmadan önce biliyorum bütün bayanlar aynı degil ama nedense bunu yaşadıktan sonra yeniden sevmeye hatta yeniden evlenmek korkusu var bende.

Severek evlendim

Eşim benden önce de bir evlilik yaptı ondan boşandı

2003 de ilk başta evliliğim iyidi ama sonra ne oldusa bunun huyu değişti kaç ay sonra dedim belki köydekiler canını sıkmıstir dedi kodu yönden ses etmedim. eşim namazli abdestli bir bayandi ve kapaliydi kuran bile okudunu söylerdi. Ama bir kaç ay sonra bana sormadan tesettürünü çıkarıp açık gezmeye başladı. Acayip şaşırmıştim bu hareketine ve bu beni Üzmüstü çünkü ben onu kapalı haliyle sevmiştim.

Eşimle yaş farki 6 sene vardı. Benden 6 yaş küçüktü

ben bunu aldım almanya ya getirdim ve gittikçe bana karşı soğuktu elini tutsam ya da ona çarşı da omuzuna kolumu koysam günah derdi bende ona evliler arasında günah olmadini söyledim de beni azarlardi.kac gün boyunca benle konuşmadı hep surat azardi ben yine de onu güldürmeye çalışırım o ise beni azarlardi.

Evlimizden 6 ay sonra

onu ailesine yolladım ama nedense telefonla eşimi aradimda telefona bakmazdi . ilk başta ilişkimiz iyidi ona hep iyi davrandim ama o ise hep soğuktu ve isteksiz yapardı çoğunlukla artık ilişkimiz tamamen bitmişti

2004 den beri 2006 kadar ilişkimiz bir daha olmadı. Çocuk istiyorum ona dedimde her seferinde bahanesi olurdu çocuk yapmamak icin ve anladım ki o beni sevmiyor ne zaman ona yaklaşmaya çalışsam o yataktan kalkıp ya misafir oda da yatardi ya da başka oda da yatardi. Acayip soruma gitmeye başlamıştı böyle davranışı ama onu sevdim için sustum

ALLAH dan hep sabır diledim bu davranmaşlarina aileme bile anlatmadim bu durumu eşimin üzerine fazla gitmesinler diye çünkü eşim ailesini arayıp ailesine benim ailemi kötü lerdi bir Türkiye yolladım eşimi belki beni Özler benim değerimi anlar dedim sever dedim ama yine olmadı telefonda aradimda soğuk soğuk bana karşı konuşuyordu bana dedi söz hep ayrilikti . Eşim i ne zaman almanya ya götür meye denedimse bir den suratını azip benle konuşmuyordu artık almanyaya geri dönmek istemedi

o kizdikca ben susardim korktum dan değil onu sevdimden susardim. ama baktım olmuyor ve anladım bana karşı sevgisi de yok 2006 da yine yanına gittim de ailesinden tehdit aldım ya temeli Türkiye de kal ya da kizimdan ayrıl dediler seven kişi neden ailesini yolasin ki ayrılık icin? ve en çok farkına vardım biz kara koca değildik zaten onun böyle davranışa daha fazla dayanamadim ondan ayrıldım ama yine de suçlu olan ben oldum köye herkese beni ve kendi ailemi kötülediler ailem ona cok iyi baktı halde. belkide haklılar ona karşı her seferinde iyi davrandim için suçluyum. baska koca olsa eşini döverdi ama ben bayana el kaldırmayı sevmeyen biriyim. neyse ayrıldıktan sonra çok kötüdüm ağlamadim günler kalmadı ondan beri ne sevgilim oldu nede yeniden evliliğim çünkü korkuyorum aynı şeyleri yaşamaktan sizce bu korku bende normal mi?
Sizce bendeki bu korku yeniden sevmeye yeniden evlenmeye normal mi?
10
3
Görüşünü yaz