Sizce ne yapmam lazım?

selam Arkadaşlar benim 6 aydır süren bir ilişkim var. Biz uzaktan bir iliski yürütüyoruz. onun haziranda okulu bitiyor sonra staji askerlik is bilmem ne uzun bir surec var ona ragmen bunlari bilerek onunla olmayi istedim cunku onu seviyorumm beklemeyi kabul ettim uzun süredir ilk defa biriyle böyle iyi anlasiyrm huzrluyum daha öncesinde kötü bir ilişkim olmuştu Şu an onunla iyiyim benim okulum ise bitti Memleketimdeym. biz 2 buçuk senedir tanışıyoruz. Ama çıkmadan önce arkadaş iken sıkı fıkı değildik bizimkisi bir anda oldu. Genel olarak aslında iyiyiz. Ama Biz 6 ay boyunca 5 kez kavga ettik. Problem kavga ettiğimiz de çok sinırli ve kırıcı oluyor öyle olduğunu da kabul ediyor. bana takıntılısın, paranoyaksn dedi. Ben sana önceden nelerden hoşlanmadığımı dediğim halde ona rağmen sevmediğim seyleri yapiyorsun saçma sorular soruyorsn diyor bende oyle oluyorum diyor hemen parlıyor. hesabını yapmş bir de 5 kez kavga edilinirmi evlenmeden ne bu beni düşündiyorsun dedi. Bende kimse 4 4'lük degildir dedim ben bu zamana kadar başka birseyine bir şey demedim diyor bir tek bu huyunu sevmiyorm diyor ozaman sen mükemmeli arıyorsun dedim. hem biz uzaktan ilski yürütüyoruz dedim. Bazen yanlış anlaşılma olabilir dedim benim de sevmediğim huylarim var onda mesala ukala biraz ama hep Altan alıyorum susuyorm onun hep katı kuralları var Oysaki ona her seferinde de ben seni hatalarinla kabul ettim ona göre geldim dedim ama o benim bir huyum yüzünden yargıliyor. Mesela bir sey oluyr beni yanlis anlamadin degil mi diyorum bana bu soruyu sormuyacagini biliorsun di mi diye kiziyor sozu mu kesme bilmem ne insan senede 1 kez kavga eder ya da 3-4 ayda bir diyor iyi de öyle çiftmi var kavga olmazsa asıl sorun vardır ilişki de. naza cekiyor agirdan aliyor kendi ipleri eline almaya çalışıyor resmen. Bir ay sonra yanına gideceğim

0|1
21

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

21
  • Uzak ilişki , normal böyle şeyler , inşallah aatırsiniz

0|0
    0|0
  • Sağlık olsun canım

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...