Kızlarsoruyor'da tanışmak?

millet, burada biriyle tanıştım adam psikopat çıktı... hiç mi bahtım yok benim... buradan tanışıp anlasanlar var mı? burası ciddi düşünmek için uygun bir yer mi? görünüşte iyi bir profil gizliden her haltı yiyor mudur yoksa? fikirlerinizi bekliyorum

1|2
1569

En İyi Kız Görüşü

• burada 2012 yilindan beri varim , bu ikinci hesabim.
    neyse, diger hesaptayken burada cok sevgidim bir arkadasim vardi, sonradan hesabini kapattilar , ben de bir sure sonra benimkini kapattim... kaybettim kendisini.
    demem o ki , aslinda burada dahi cok guzel insanlar var , ama arada kayniyorlar.
    kiyida kosede saklilar , goz onunde degiller belki, ama hala varlar.

1|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

1468
  • Dünyada interneti kullanan 3-4 milyar insan var. Yani dünyanın yarısı. Diğer yarısı dışarda tanışıyorken, bir diğer yarısı da internette tanışıyor, bunlar olağandır. Dışarıda tanışmak saçma değilse, aynı insan kapasitesini barındıran internetten tanışmak da saçma değildir. Benimde tanışmışlığım, görüşmüşlüğüm, yalaşmışlığım vardır. Ha sonunda her şey gibi o da bitiyor, olsun ya zevkliydi.

0|1
    0|0
  • Yaș buyumus ama akıl büyümemis burasi sanal alem guven olmaz kimseye evlilik sevgili durumu dusunme arkadaslik disinda sadece burasi degil face instagram twitter vs diger sitelerde oyle

1|0
    0|0
    • arkadastık zaten onunla, ciddi düşünülemez mi diye merakımdan sordum. bu kadar olabileceğini tahmin edemezdim

• Bizde onu diyoruz iște düșünülemez sen dıșarda gördüğün halde bulamıyon internette nasıl bulucan ki

• Buradaki kızlar genelde terbiyeli.. Çok kişiyle konuştum, Allah razı olsun çok fazla tersliyen olmadı. Tabi bu durum karşındaki bayanla nasıl konuştuğuna göre değişir.. Adam olana bütün bayanlar aynı şekilde karşılık verir.. İstemiyorsa da kibarca reddeder.. Bu sitede bir kaç kişiyle görüşmüşlüğüm oldu. Çok güzel günler de geçirdik ve saygılı bir biçimde bitti. En güzel tarafı da bu. Ne olursa olsun saygıyı elden bırakmamak..

0|0
    0|0
  • Yani artık o hale geldikki yüz yüze tanıştığına bile güven yok nasıl güveneceksin görmediğin birine bilemiyorum zor dostum zorr..

0|2
    0|0
  • Vardır iyiside kötüsüde ama ben düzgün insanlarla konustugum için daha o kadar pskopatı denk gelmedi ya da ben galba biraz alttan alıyom herşeyi pskopat olanıda sakinleştiriyom bilmiyom :D

0|0
    0|0
  • Millet nasıl tanışıyor lan hiç anlamıyorum, acaba benim mi tanışabilir miyiz falan demem gerekiyor? :D

0|0
    0|0
  • burdan tanışıp arkadaş oldugumda var ilişki yaşadıgımda ama hiçbir zaman duygusal bir ilişki düşünmedim açıkcası çünkü kişiler ne kadar düzgün olurlarsa olsunlar algı hep internetten tanışılan birisi düzeyinde kalıyor burda gerek anonim olarak gerek kendini istediğin gibi tanıtma özgürlüğü olarak insanlar rahat rahat başka profiller çizebiliyorlar ama tanışıp vakit geçirince hele ki özellikle duygusal bir ilişki olarak yaklaşınca anlaşılıyor ki aslında kendini anlattığı kişiyle alakası yok bireyin tabi bu hiç ciddi bir ilişki çıkmayacak demek değil sonuç olarak istisnalar kaideyi de bozmuyor tabi

1|0
    0|0
  • Ben guvendim hala da guveniyom yani sıkıntı yok djdjdn

0|1
    0|0
  • Beyin yoksunu bir kisiliksen eger sanal ortamdaki, hele ki ks da tanistigin biriyle ciddi dusunebilirsin.. Hayat sizin, durmayin s-kisin 👎 Beyin yoksunu sapsal kiz..

0|0
    0|0
  • Burası evlilik flört sitesi değil eğlence soru sorma platformu.

0|0
    0|0
  • Gercek hayatta biriyle tanistiginda ne kadar supheleniyosan burda da o kadar suphelen belki bir tik fazla

0|0
    0|0
  • Psikopat ta var normal iyi insanlar da. Sana öylesi denk gelmiş. Herkes öyle değil. Burada tanıştığım iyi insanlar oldu

0|0
    0|0
  • burası sanal alem ne olacağı belli olmaz. çok fazla hafif de alma çok ciddiye de alma. ince çizgide kalmaya çalış.

0|0
    0|0
  • buradan biriyle tanışmayı isteyecek kadar ne yaşadın acaba? hiç mi çevren yok

0|0
    0|0
  • Burdan dogru duzgun birini bulamazsin ya :) Hepsi piskopat :D

0|0
    0|0
  • Bende birine guvendim ddger verdim derdimi anlattim iki dk da satti beni

0|0
    0|0
  • çayına bir kaşık şeker attığında tatlı olmuyosa ikinci kaşıgı at şer kalitesizse birincide işe yaramaz bilirsin

0|0
    0|0
  • birkaç kişiyle tanıştım burdan ama sadece sohbet ettik , zaten anlıyorsun hemen biraz muhabbetten sonra sana uygun olup olmadığını

0|0
    0|0
    • anlayamadım, hiç sevgilim olmadığı için çok fazla safım işin açıkçası...

• bosver lütfen

• Gerçek dost da var Hain ler de var artık hangisi denk gelirse

0|0
    0|0
  • Burdan bir yol olmaz ben sanal zevkler için kullanıorm ona göre değerlendir işte

0|0
    0|0
  • :D bnde psikopatım :D @Bluestorms ama snaırım bnden memnun :D

0|0
    0|0
  • Saçmalama burda bulucagin adamdan bir cacık olmaz

0|0
    0|0
  • Arkadasliknolur hemen ciddi biaey olurmu sadece burasi degil nerde tanisirsan tanis

0|0
    0|0
  • Burası at çalıcı larla keko ve kezoların parti alanı ha istisnalar kaideyi bozmaz

0|0
    0|0
  • Tanişmak önemli degil tanimak önemli tanidiğinda kararini verirsin

0|0
    0|0
  • buradan bir çok kişiyle tanışıp, bir araya gelmişliğim var.

0|0
    0|0
  • Sen bu konuda şansızmışsın, bol şans diliyorum sana :D

0|0
    0|0
  • Benim sadece 1 tane konuştugum kişi var ^^ birazdaha fazla olsa iyi olurdu ama kısmet işte :D

0|0
    0|0
  • Ooo ooo sevgili olup ayrıldıkları bile oldu iyi iyi

0|0
    0|0
  • iyi ve kötü insanlar her yerde o yüzden burası ve dışarısı arasında fark yok

0|0
    0|0
  • bence tanışmak için bire bir zaten profilinde de başka foto varsa yalanı er geç ortaya çıkar

0|0
    0|0
  • burada tanıdığım güzel insanlar oldu..
    ama mesafeli olmak lazım, ilk başta..

0|0
    0|0
  • Burası çöpçatan sitesi değil, niyetin oysa başka sitelere bak bence

0|0
    0|0
  • evet cok kisiyle tanıştım burdan... iyi arkadaslıklar da kurduk görüşüyoruz da

0|0
    0|0
  • Var 2tane dostum oyle bir sıkıntı yok sen yanlis kisiylr tanismissin

0|0
    0|0
  • cinsiyeti önemli değil o manyakların sayısı çok fazla

0|0
    0|0
  • Herkes benim gibi dobra değil. İçim dışım bir. Ne varsa ortada. Adeta bir güven abidesiyim.

0|0
    0|0
  • kötü şans diyelim seninkisine. psikopatını da ciddisini de tanımadan bilemezsin

0|0
    0|0
  • Her iki cinsdenden her turlü pislikvar azda olsa var yani

0|0
    0|0
  • açıktan her haltı yiyorum

1|1
    0|0
  • Burasi bunun için pek uygun bir yer değil.

0|0
    0|0
  • Kendin gibi insankarla karşılaşıyorsun burada 😊

0|0
    0|0
  • Evet benim deli oldugumu anlayinca kaciyolar

0|1
    0|0
  • Burada her 100 de 95 i Psikopat Zaten xD

0|0
    0|0
  • kimseye güvenme