Erkekler, size sorum olucak nolur yardım edin arkadaşlar?

size sorum olucal nolur yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar?

0|0
9

En İyi Erkek Görüşü

• soruyu sormayıp heyecan yaratmaya çalışan bir bayan arkadaşımız. enteresan bir gün geçiriyosun heralde.

0|0
    0|0

• neredeyse sevgili olacağım çocukla aramız bozuldu erkek kankilerimle falan buluştum diye bide david beckham hakkında konuştm diye çocuk triplere girdi son görülmesimi kapattı sordum bana sanaldan çıkmam ben demişti sadece fitnesstamı bulusucaz dedi kapatırım kapatmam ne farketçek dedi triplere girdi yok bu yeni alican eskisi o falan dedi bugünde son görülmesini açtı? neden sence

• öncelikle klasik ergen triplerinden kurtulup olgunlaşın. son görülmesini kapatıp açması eğer seninle ilgili yapıyorsa tamamen peşinde koşturmak istemesindendir. sen gaza gelip peşinde koşmaya devam edersen uzun bir süre böyle triplerle uğraşırsın. karşısında her zaman dik dur ve sen onu koştur.

• karşıdakini meraklandırmak bir ilişkide her zaman iyidir. o seni meraklandırmayı başarmış ve kendine bağlamış. bunu tam tersine çevirebilirsen ona sahip olabilirsin.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Bidigim birşey oldukça yardımcı olabilirim :)

0|0
    0|0
  • Sor bakalim

0|0
    0|0
  • Ne soracaksın

0|0
    0|0
    • neredeyse sevgili olacağım çocukla aramız bozuldu erkek kankilerimle falan buluştum diye bide david beckham hakkında konuştm diye çocuk triplere girdi son görülmesimi kapattı sordum bana sanaldan çıkmam ben demişti sadece fitnesstamı bulusucaz dedi kapatırım kapatmam ne farketçek dedi triplere girdi yok bu yeni alican eskisi o falan dedi bugünde son görülmesini açtı? neden sence

• baska birisi yok çünkü ona sormuştum bana demiştiki ben yalnız kalmak istiyorum semde baska birisi mi var diyosun demişti? trip attı falan? sence son görülmeyi neden açtı benden dolayı mı ama mesaj atmıyo

• boşver unut onu, Hayır gelmez

• Direk sorabilirdin

0|0
    0|0
    • neredeyse sevgili olacağım çocukla aramız bozuldu erkek kankilerimle falan buluştum diye bide david beckham hakkında konuştm diye çocuk triplere girdi son görülmesimi kapattı sordum bana sanaldan çıkmam ben demişti sadece fitnesstamı bulusucaz dedi kapatırım kapatmam ne farketçek dedi triplere girdi yok bu yeni alican eskisi o falan dedi bugünde son görülmesini açtı? neden sence?

• Soru yok

0|0
    0|0
  • Sor dinliyorum

0|0
    0|0
  • Sor kss

0|0
    0|0

• baska birisi yok çünkü ona sormuştum bana demiştiki ben yalnız kalmak istiyorum semde baska birisi mi var diyosun demişti? trip attı falan? sence son görülmeyi neden açtı benden dolayı mı ama mesaj atmıyo

• Sende damarna basmşn

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...