Arkadaşlar çıkma teklifi etmeden nasıl sevgili olunur?

Sevdiğiniz hoşlandığınız bir kız var. Arkadaşca konuşuyorsunuz. Kızında size ilgisi olduğunu hissediyorsunuz. Ama açılamıyorsunuz. Nasıl sevgili olunur. Nasıl açılırsınız? Nasıl sevgili oldunuz? İlk ne söylediniz? Ne yaptınız? Düşün elerinizle bana yardımcı olursanız sevinirim.

0|1
46

En İyi Kız Görüşü

• Senin gibi sevgilim olsaydi keske diye giriş yap nabiz yokla. Hos bir kiz olduğunu falan söyle. Tabi bunlari ara ara muhabbetler içinde yap. Art arda değil. Sonra da yeter artık soylucem ben seni cok seviyorum de :) Kabul etmezse bir cacik olmaz o kizdan

0|1
    0|0
    • Seni seviyorum desem hoşlanıyorsa karşılık verir mi? Sevgili olanlar bu şekilde mi sevgili oluyor? Ya da nasıl sevgili oluyorlar?

• Ya yeter ya tum ozelimi dokecem az daha zorlarsan sevgili olma gecmisimi falan. Pisirik olma bu kadar. Pisiriksan zaten kaybedersin kendine guven. Reddedilsen bile duyanin sonu degil. Duygularindan utanma. Seviyosan bunda cekinecek bir sey yok. Daha da bisi deme. Diyeceksen ver kizin nosunu ben konuscam :)

• :) Saolasın ama bütün detayları öğrenmem lazım. Yanlış bir şey yapmamak için. Ama biraz çekingenlikte var. Senin özelini karıştırmak istediğimden değil yanlış anlama. :) Senin gibi arkadaşım olsaydı aracı olarak gönderirdim. Ama yok :)

En İyi Erkek Görüşü

• Bunu en iyi ben bilirimde bende nasıl bilirim hiç bir fikrim yok :D Arkadaşça konuşma ve arkadalık belirten tüm cümlelere tepki koy ve sevdiğini göster ki o da konuşmaya devam ediyorsa sorun yok. Bir anda sevgili oluyorsunuz sonrasında

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

35
  • Zaten bu teklifi yapmak çok saçma. Beraber olduğun hatun sana bunu hissettirir zaten. Bir de öpüşme faslı olursa zaten iliskinin adı konmus2 olur. Extrem durumlar bunun dışındadır tabii

0|0
    0|0
  • Cok tatlisin/sevimlisin de ve negatif feedback almazsan elini tutup öp ben öyle yaptım cok mutluyum

0|1
    0|0
  • benimle şey olur musun de illa çıkalım demene gerek yok

0|1
    0|0
  • Korkak olma senden hoşlanıyorum de

0|1
    0|0
    • Ters tepki almazmıyım?

• Alsan ne olur icinde kalmaz en azindan kendine güven

• Peki kız benden hoşlanıyorsa karşılık verir mi? Dışarıdaki insanlar nasıl sevgili oluyor? Direk senden hoşlanıyorum veya seni seviyorum mu diyorlar?

• Oldu bittiyle olmaz niyetini ifade etmen lazim

0|1
    0|0
    • Nasıl ifade etmeliyim. Senden hoşlanıyorum mu demeliyim

• Sana karsi duygularim var seni begeniyorum de tanisalim falan de iste gonlunde biri yoksa kabul etmesi %50

• Oturup bir iki kelam sohbet edin gerisi gelir :)

0|1
    0|0
  • Olunmaz

0|0
    0|0
  • bir süre arkadas takilin

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...