Eski sevgili ile bakışmak?

Eski sevgilimi gördüğümde veya o beni sesimden tanır arkasına döner ve bakışıp dururuz göz göze kitleniriz belki 15 saniye filan sonra kafamı ceviren ilk ben oluyorum. Yürürken artık düşme seviyesine gelıyorum. Sizce bu bakışma niçin halen seviyor mu beni? ben çok seviyorum ama onu bilmiyorum.. Yardımcı olursanız sevinirim :/

1|0
12

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

12
  • Aranızda çok şey yaşandı ise arama yüzdesi %40. Yani ben yolda bazen görüyorum bir kaç gün sonra arıyor benim huyumu bildiği için, "Çok mutsuzum Tuncer" diyor bende ayıp olmasın diye ne oldu felan diye soruyorum ordan bana ne yapıyorsa bir anda bir bakıyorum tekrar sevgili olmuşuz. Sonra tekrar bitiyor tabi.

0|0
    0|0
  • seviyordur

0|0
    0|0
    • Seviyorsa ne yapmalıyım sence?

• Babası vurmasın sonra sivil polisde :D

• Konusmak istiyorum ama ceseret vede sevıyormu hadı ya kaçarsa tutmam gerek onu. s

• Neden ayrildin seviosn bence

0|0
    0|0
    • Ayrılma sebebimiz çok farklı çok güzel aşkımız vardı ama mektup şiir kitapları filan :) Ne yapmam gerek 4 sene geçti ama halen unutamıyorum.. Her gördüğümde bakışırız..

• Bsnce bir Khve icelim de

• Ya desem bile ne diycek bişey dmeden kaçabilir.. Vede çıktığı biri ondan dolayı kaçıyor oladabilir çıkmadıgı biri yokken daha kaçıyorsa ama bakıyor ne dmeek bu sence? birgün ayrıldık 2 ay sonra arkasından seslendim bakıştık sonra gitti bir daha seslendım bakmadan cekıp gıttı tutamadım..

Benzer Benceler

Yükleniyor...