Yüzyüze çıkma teklif etmek / edememek?

Benim tüm tekliflerim ya telefon ya da skype vs gibi kanallar üzerinden olmuştur, asla birlikte takılırken böylesine tekliflerde bulunma şansına erişemedim. Hayır beceriksizlikden filan değil sadece çok fazla heyecan yapmaktaydım ve söyleceklerimi karıştırıp çuvallamakdan çekiniyordum. Siz de benzer şeyleri yaşadınızmı yoksa çok mu relaksdınız tüm teklifleri yüzyüze söyleyecek-alacak kadar?

0|0
24

En İyi Kız Görüşü

• Şu çıkma teklifi faslı bir banamı saçma geliyor ya. Mesela oturuyorken elini elinin üzerine koy çekerse kabul etmiyor çekmezse tamam sevgilisiniz bu kadar :D

0|0
    0|0
    • banada saçma geliyoda bir yerden başlamak için iki tarafdan birinin adım atması şart biliyorsun, işin doğası böyle. yoksa senin hiç sevgilin olmadı mı?

• Oldu tabisi ama çıkma teklifi ederken o gerilme anı felan ne gerek var yani çocukça :D Birinin adım atması gerekiyorsa dediğim gibi yapılsın "bence"

• işte benim sorumda oydu zaten. bak sen gayet rahatmışsın, biz maşallah güneş altında kalmış tereyağı gibi eriyip akardık (hala da aynı)

En İyi Erkek Görüşü

• Genelde relax cikma teklif ederim 2-3 hafta cikar bikarim baska sevgili yaparim

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

13
  • Edemem bende ya karşı taraf edecek ya da ben mesajla

0|0
    0|0
  • etmedim ama edicem :D

0|0
    0|0
  • Çıkma teklifi mi kaldı yahu