Abi millete üniversitede sevgilisi evlilik teklifi ediyor?

Bizim sınıfta doğru düzgün erkek bile yok ks den sapıklar benimle sevişir misin yazıyor bu nasıl şans be

2|3
1266

En İyi Erkek Görüşü

• bir insan üniversitede olup nasıl internetten medet umar ki. bu nasıl bir asosyalliktir. üniversite de ben 1 gün bile boş kalmadım be :D

1|1
    0|0
    • Sen erkeksin normal

• Arkadaşlarla bir kulübe katılalım dedik unutuldu gitti

• işte unutulmamalı yapın bişeyler. sen ne demek istediğimi anladın, aktif olamaya çalış. o günler geri gelmez inan bana çok iyi değerlendir ve tadını çıkar.

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

1165
  • Ahahaha :D cole düşsen kutup ayisi yer seni :D saka bir yana her nasip vaktinin esiridir :) zamani gelsin guzel olcak merak etme :)

1|0
    0|0
    • Odun birine düşersem ya :'( banane bende evlilik teklifi almak istiyorum

• :(:/

• Moralini bozmak istemem ama odun istemiyorsun galiba birde insanin sevmesigi ot burnunda biter derler odun gelme ihtimali de var yani :D

• Kahkahakahaha. Öldüm gülmekten. Git mühendislik fakültesinin kantinine checkin yap swarmdan bak nasıl mesajlar geliyor.

2|0
    0|0
    • Onlarda +18 modundadır istemez

• Nereden bileceksin? Ona bakarsan yolda tanıştığında 18+ modunda.

• Bu sitede bak erkeklern %85 i sapık kızlarnda %30u falan. Bu sitede erkk arkdş bulamazsn emin ol belki

1|1
    0|0
  • Sen icine kapanik bir kizsin. Utangac cekingen.. biraz daha disariya donsen olayi cozuceksn

1|0
    0|0
    • değilim ama kimse yanıma gelipte bir şey söylemiyor bakıp duruyorlar ben bir şey söylesem sevgilisi varsa morarırım

• biri gelse yanıma gayet rahat akıcı konuşuyorum kızların hepsiyle nerdeyse aram iyi sunum yaptıp tek ben yüksek sesle konuştum ve bir kız grubuna gıcık oluyorum ama onları morartan yine benim kavga etsek tüm kızları toplarım ama o kadar düşücek bir kız değilim laflarımla eziyorum bana herkes senden iyi siyasetçi olur diyor sence içime kapanık myım

• Onyargili konusmus olabilirim. Asagida yazdigin yorumlara istinaden yazdm. Dogrudur dedigin gibisindir. Ama cok beklentiye girme erkekler konusunda. .. oluruna birak

• Bizim sınıfta adaşımdan (memet) az kız var ben ne yapayım. Sözde hazırlıktayız makineden beter sınıf. Millet sınıfça gidiyor kızlı erkekli Paintball vs. biz gittik 2 masa okey 1 masa batak. iyi bari içimde kalmıştı döktüm.

1|0
    0|0
  • üniversitede evlilik teklifi dedin ya güldüm kıçımla kusura bakma ben 7 seneidr üniversite okuyorum evllik teklifi kimseye etmedim..

1|0
    0|0
    • daha yenİ gördüm nete düşmüş geçen sene de hacettepeden vardı

• Zaten mühendis olayım kaçıracam bir tane😂😂😂bana kız mı yok ya zaten Allah bana 2 tane kız kardeş vermiş ama kız arkadaş vermeyi unutmuş herhalde😄😄😂😂😂

• Hahah :D çok alçak gönüllüsün

• Üniversitedeyken sınıfı geçtim fakültede bile doğru düzgün kız yoktu. Kıza benzer 2 tane varlık vardı, biri benden yakışıklıydı, ötekinden ben daha güzeldim.

1|0
    0|0
  • allahalla erkeksizlikten yakınan kızı da ilk defa görüom :D

1|0
    0|0
    • erkeksizlikten değil düzgün erkeksizlikten

• bir sürü çeşit insan var. tanımadığın için sana öyle geliyor çok dürüst insanlarda var

• sen görücü usulü gidicisin bacım :D :D
    https://i.hizliresim.com/ZkpooA.gif

1|0
    0|0
  • Oda bir şey mi Dışarıda nerede mal var Yanında taş gibi at gibi güzel kızlar var Ben KS ye giriyorum buranın abazanlardan artan kezoları abuk sabuk yaklaşımlara maruz kalıyorum. Şans olsa gerek

1|0
    0|0
  • "Abi üniversitede kızlar teklif ediyormuşşşşş" ile aynı önerme.

1|0
    0|0
  • Millet evlrnme teklif ediyomus benim daha sevgilim yok 😃

1|0
    0|0
  • Eh bizede üniversete denk gelen düzgün insan yok. Üniversiteler bu pislik yuvasındanda kötü.

1|0
    0|0
  • anacım senin karşına iyi insanlar çıkmamış sorun sende değil insanlarda bir garipler artık :( bende muzdaribim karşı cinslerden

1|0
    0|0
  • K. s dekilerin parasımı yok nedir anlamadım abazalık diz boyu heral şu siteye baktığımdan beri evlilikten biraz daha soğudum :D

1|0
    0|0
  • oha burdan öyle mesaj atanda mı var abi bu nasıl bir yokluktur ya

1|0
    0|0
  • Sınıfta yoksa, mühendisliklerin kantinlerde takıl, en uygunlardan birisi makine mesela

1|0
    0|0
  • HAHAHAHAAHAHHAAHAH KAHKAHA ATTIM KSDEN BENIMLE SEVISIR MISIN HAHAHAHAHAHAHAHAAHHAAHHAAHHQQH

1|0
    0|0
  • sen düzgün erkek bulamamışsın paratoner gibi sapıkları çekiyosun demek ki

1|0
    0|0
  • Muhtemelen çekici biri degilsindir, üniversite sadece sınıfından olusmuyor heralde.

1|0
    0|0
  • Hayat işte. Milletin popişiyle bile güldüğü dünyada biz gülemiyoruz.

1|0
    0|0
  • tanışalım mı hem belki bakarsın anlaşırız bende sevgili arıyorum by aralar

1|0
    0|0
  • Ks'deki erkekler de benimle evlenir misin dicekti dimi

1|0
    0|0
  • Bizim sınıfta erkek doluydu yani seninle aynı durumda sayılırım :D

1|0
    0|0
  • valla sevişmek degil de konusmak icin birilerini aradigim dogru tabi yok o ayri dert :d

1|0
    0|0
  • Bir kadın benimle bir ay sohbet etsin, deli gibi aşık olmazsa ben öndekini keserim. Net!

0|0
    0|0
  • Canim benim o evlilik teklifleri de masum değil ki

1|0
    0|0
    • nasıl değil

• @Weysel63 çok saçma öyle amacı olan biri hiç uğraşmaz evlilik teklifiyle gider kaşar birini bulur

• Haklısın

• ks ayrı uni ayrı :D

1|0
    0|0
    • Ünide de yok işte :D

• ünidekıler başka ıste. burada abazadan başka ne var a sosyal ınsanlar. :D klavye basından yazsalar ne olucak :d üni öyle degıl farklı farklı hayat yasıyorlar :D kafa yapıları farklı :D

• Dikkat et aynı sitede yazıyorsun ;) Her çuvalın içinde hepsinden var, sanki anketör şirket sahibisin de, bütün ks üyelerine anket yapmış gibisin :) Kesin sonuçları alalım, bizi merakta bırakma emi?

• Cidden benle sevisirmisin diye mesajmi geliyo?

1|0
    0|0
  • niye seninle sevişmek istiyorlar ki

1|0
    0|0
  • fen edebiyattasın dimi

1|0
    0|0
    • O nerden çıktı

• Bana mühendislik fakültesinden biri şantaj yapmaya kalktı face ten

• Oraya gidemem

• ne güzel işte bunu bulamayanda var nankör