Sevgilinizin ismi eski sevgilinizle aynı olsa napardınız?

Bu durumda naparsınız arkadaşlar? ayrılır mısınız yoksa önemsemez misiniz?
  • Onu seviyorsam önemsemem
    A seç
  • Arkadaşlarım ne derler arkamdan! Ayrılırım.
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
812

En İyi Erkek Görüşü

• Çok rahatlardım, yanlışlıkla yeni sevgilime eski sevgilimin ismiyle hitap etmişmişliğim var, benim için bu olasılığın tekrarı büyük stres

2|2
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• sevgilimin adını yeni öğrenmedim beni rahatsız ediyorsa zaten başında sevgili olmam ki etmez niye etsin bir ad sadece

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

711
  • Ya eğer siz bir isim sebebiyle ayrılıimışsanız eski sevgiliyi atlatamaşsınuzdır arkadaş olursa anlarım ama cidden saçma geldi (yanlış anlaşılmasın )

0|0
    0|0
  • İki anket şıkı da bana göre değil. Ali isminde biri ile asla çıkmam mesela (büyük konuşmak gibi olmasında)

0|0
    0|0
  • sevgi isme gore olmuyorki.. ya da arkadaslarim ne der diye bir iliski yurutmem ben.. benim iliskim arkadsslarimdan banane

0|0
    0|0
  • önemsemem dedim ama kötü olur be. Eskisini hatırlatır. Arkadaşım var aynı isimde ona bile seslenirken kötü oluyorum :D

0|0
    0|0
  • benim nasibim bu isimde ki kızlar diye düşünürüm... o isimde ki tüm kızları tespit eder, ayrıldığım da yenisini bulmaya çalışırım.

0|0
    0|0
  • sevgili olduktan sonra tanışmıyoruz genelde önce tanışıp sonra sevgili oluyoruz :D Bunun kararını vermiş olursun sevgilinse zaten

0|0
    0|0
  • Yan ismi aynı eskisine karşı zaten öfke doluyum bazen sinir olsam da takmıyorum 😡

0|0
    0|0
  • 3 ayrı Sevgilimin isimleri önceki sevgililerimin isimleri ile aynıydı

0|0
    0|0
  • Önemsemem bir şey olmaz

0|0
    0|0
  • E aynı diye ne yapa bilirim

0|0
    0|0
  • onunla mutluysam umrumda olmaz!

0|0
    0|0
  • Kesinlikle ayrılırdım :S

0|0
    0|0
  • umrumda olmaz..

0|0
    0|0
  • Uykum yok yaa

0|0
    0|0
  • Sıkıntı yok bence

0|0
    0|0
  • A. dedim.

0|0
    0|0
  • Sonuçta ben harf sevmiyorum bir insan seviyorum. İsim ise harflerden oluşan bir şey. Hem arkadaşlarım ne alaka? Ben onlar için mi seviyorum ya da sevmiyorum saçma.

0|0
    0|0
Yükleniyor...