Kız arkadaşlar sorum size?

evet hanımlar 19 yaşına akdar hiçbir kızı öpmemiş hiçbir kızla çıkmamış bir erkek hakkında ne düşünürsünüz sizce kızların bakmamasının sebebi ne olabilir?

0|0
34

En İyi Erkek Görüşü

• fakir
    çirkin
    dindar
    çekingen
    sosyalfobi sahibi

al seç içinden.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İyi bir adamdır kızlar ona bakmaz o yüzden. Bence çok iyi bir şey.

0|0
    0|0
    • sağolasın yalnızlığımla gurur duydum :D

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

23
  • Dostum kızlar tanıdıkca sever. İlk sen bir tanış et senin nasıl olduğunu filan bir görsün ona göre hoşlantı belirtileri belirir. Tabi çok saf olursanda seni tavuk gibi yolmaya bakar.

0|0
    0|0
  • Dinli imanlı bir erkektir bence. Al başının üstüne koy öyleleri.

0|0
    0|0
    • #Soran kardesim , sende cekingenlik var belliki bende cekingenim ve bu konuda psikiyatriye gittim gecen gun. Bana yasanmis veya hic yasanamamis duygularin etkisi olabilcegini soyledi. Ve şunu sordu bende sana soruyorum. Dogdugundan bugune kadar dusun yani cocuklukta ve bugune kadar hic icten ice veya normal sekilde sevdigin oldu mu? veya en fazla hoslanti gibi ufak duygularmi yasadin? Sevmek asktan ufak ama yakin bir duygudur, hoslantidanda biraz fazladir buna gore dusun. Ben 'sevdigin' olup olmadigi onemli yani aski veya hoslantiyi sormuyorum. Bu vercegin cevaba gorede cekingenligin ne tur oldugunu tespit etcem ve ona gore cozum yontemini koycam psikiyatrinin anlattiklari kadariyla. O yuzden iyi dusun kardesim. Cevabin yanlis olursa bir faydasi olmaz.

• O benim lan :D

0|0
    0|0
    • hade len benim o :D

• Gülsemmi ağlasammı lan :D

• kardesim , sende cekingenlik var belliki bende cekingenim ve bu konuda psikiyatriye gittim gecen gun. Bana yasanmis veya hic yasanamamis duygularin etkisi olabilcegini soyledi. Ve şunu sordu bende sana soruyorum. Dogdugundan bugune kadar dusun yani cocuklukta ve bugune kadar hic icten ice veya normal sekilde sevdigin oldu mu? veya en fazla hoslanti gibi ufak duygularmi yasadin? Sevmek asktan ufak ama yakin bir duygudur, hoslantidanda biraz fazladir buna gore dusun. Ben 'sevdigin' olup olmadigi onemli yani aski veya hoslantiyi sormuyorum. Bu vercegin cevaba gorede cekingenligin ne tur oldugunu tespit etcem ve ona gore cozum yontemini koycam psikiyatrinin anlattiklari kadariyla. O yuzden iyi dusun kardesim. Cevabin yanlis olursa bir faydasi olmaz.

• Özgüven eksikliği olabilir.

0|0
    0|0
  • Özgüven eksikliği olabilir

0|1
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...