Ne yapmalıyım acaba?

Selam benim adim Nisa bizim okulda bir tane çocuk var ben ondan çok hoslaniyorum. Ama o beni görmüyor çünkü şişman ve çirkin bir kizim. Bu hoslandigim da çirkin ama benden hoslanmiyo iste. Bunun bir de kankasi var o da beni yiyecekmis gibi bakıyor acaba benden mi hoslaniyo? bir de bunların bir kankasi daha var o da sirami itiyor o da mi benden hoşlanıyor? Lütfen kalbimi kırmadan guzel cevaplar verin.

0|0
26

En İyi Kız Görüşü

• Çocuk çirkin bile olsa güzel kıza bakar yani erkekler sadece güzeli sever üzülme onların yapısı da böyle

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• git sor sen ne yapıyorsun niye sıramı itiyorsun derdin ne de sonuçlar belli olur yapılacak budur

0|0
    0|0
    • Diyorum sadece gulumsuyo :)

• küfret bir sktr gti de bakalım gülecek mi ciddiyim bak eğer beğenmiyorsan yapmasını istemiyorsan yapacağın bu

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

15
  • bakın sizi görmüyen bir erkekle zorla birliktelık ılla o olcak dıye kayde yok nisa hanım siz sizi o şeklinizle seven bırını bulabılırsnz ayrıca kilo gecicidr yardım alın tedavı dıyet gibi şeyler uygulayn erkeklerın çoğu bel altındadr dıkkat edın ilerde keşkelerle yaşamak acı olur vesselam iyi gunler dilerm

0|0
    0|0
  • Herkes senden hoşlanıyor maşallah . Asosyalik olmasın sende hani asosyallerde otobüsde felan millet güldüğünde herkes ona gülüyor ona bakıyor felan zannederler ya o misal.

0|0
    0|0
  • Bitanem spor yapsana?

0|0
    0|0
  • Yasin kac senin nisa?

0|0
    0|0
  • Seviyorsan git konuş bence.

0|0
    0|0
  • Hepimiz senden hoslaniyoruz.