Kızlar, fitness da bir kız var ona nasıl açılabilirim. neler desem hoşuna gider?

Her spor salonuna gidişimde soyunma odasının önünde duruyor. Benle konuşmak istiyor sanki. İçerisi dolumu diye bana soruyor arada bende soruyorum. ben antrenman yaparken dikiz aynadan bana bakıyor. yanında bir kankisi var arada gülüyorlar. Ben başka bir kızan hoşlanıyodum ama olmadı. Bu tatlı hafif tombul mavi gözlü kızı hep görmezden geldim. Ama 3 haftadır hep bakıyor çaktırmadan. En son dün çok tatlı bir anı yaşandı. Yine ben spor salonuna geldim o küçük erkek kardeşiyle ayakkabılarını değiştiryorlardı. ben direk soyunma odasına gittim üstümü değiştim sonra bir wc gireyim dedim. ben wc girince onun kardeşi giyinmiş çıkmış bile. sonra soyunma odasından çıkarken sürgülü kapıyı bir açtım. kız kapıya yaslanık olduğundan düşer gibi oldu ya da bilerek öyle yaptı. ayy dedi bende güldüm dikkatli ol dedim oda güldü hep gözlerimin içine bakıyordu o an. beklettiğim için kusura bakma deyip son kez güldüm ve oda hafif bir sesle gülüp içeri girdi.. ben daha koşu bandına çkalı 20 saniye olmadan oda yanımdaki koşu bandna geldi. zaten 4 tane vardı diğer ikisinde kız vardı bizde yan yanayız. çaktırmadan bana bakıyor hafiften kafasını çeviriyordu. bende hissediyordum. Benim konum şu: şimdi ben bu kıza açılmayı düşünüyorum. ama kardeşi var yanlış anlar üzülür veya laf sokmaya çalışır 2. ciside spor salonunda bir yanlış anlaşılma orda herkezin gözünden düşmeye neden olur. yani millete rezil olmak ve sapık görünme endişesi beni korkutuyor. çünkü kız hep o kankisiyle beraber sadece koşu bandı hariç hep beraber çalışıyorlar ama bana da bakmayı imal etmiyor. bende ona baktımmı kankisi gülmeye başlıyor.. kıza nasıl bir cümle veya nasıl açılacağımı bilmiyorum yardım ederseniz çok minnettar olurum arkadaşlar?

0|0
1

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Sen açılma kız ters bisey der ( ki geçmişte çok kişinin başına gelmiştir kız sinyal verir verir çocuk konuşmaya çalışınca tersleyip kırar.) kızla ilgilenme yokmuş gibi yap o gelir seninle konuşur.

0|0
    0|0
    • valla hiç konuşcak gbi değil ama bakıyor hep

• Ortalık dengesiz kız kaynıyor hem ne yapacakları da belli olmuyor ciddiye alma o yüzden.

• aslında çok doğru diyorsun

Benzer Benceler

Yükleniyor...