Erkekler kilolu kızlara hep dalga geçmek için mi bakar yoksa?

ben biraz kiloluyum obez değil tabi ama kendimi beğenmem otobüste olsun sokakta olsun bakıştığım oluyo ama sahicimi bakıyolar yoksa dalgamı geçiyolar bilmiyolar erkekler siz söylyin şişman kızlarla dalga çok oluyomu

1|0
416

En İyi Erkek Görüşü

• yok değil hatta ben şu an biraz toplu mavi gözlü bir kıza aşık oldum. spor salonunda onla konuşmayı planlıyorum yanaklarınız çok tatlı :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Guzelsen bakarlar kilolu olman güzel bir yüzün olduğu gerçeğini değiştirmez

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

315
  • Erkekler o kadar takmaz ama kadınlar birbirleri ile yarış içinde oldukları için anladın sen ama obez değilim diyosun yani abartmana gerek yok ben de bir ara şişmandım 2 yıl spor yapıp diyet yaptım 17 kilo verdim ve zayîf oldum ama pısırık değil yani. bu arada kadınlar kilo olduklarında kendine daha az baakar ve mutsuz hissederler bence diyete girebilirisn

0|0
    0|0
  • Benle eskiden asiri dalga gecerlerdi. Ama son zamanlarda erkekler balik etli kizlari daha cekici bulduklari icin hos oldugun icin bakma olasiliklari cok fazla 😊😊

1|0
    0|0
  • kilolu bir arkadaşım var çok bilge bir insan birbirimize hep arkadaş gözüyle bakmasaydık onunla evlenmek isterdim.

1|0
    0|0
  • Olur. Disarda soylemezse bile içinden kötü dusunur. Gerçekler.

0|0
    0|0
  • dalga geçmek için niye yiyecekmiş gibi baksınlar :P

0|0
    0|0
  • yok ya alakası yok ben kilolu kızlarıda severim senide sevdim dermişim:-)

0|0
    0|0
  • Balık etliysen sahici bakıyorlardır ama daha fazla kiloluysan işte o Zaman farklı bakıyorlardır 😊

0|0
    0|0
  • Salaklar iste

0|0
    0|0
  • yapanlar oluyo ama geneli değil sevelerde oluyo

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • çoğunlukla değil

0|0
    0|0
  • Aksine bana daha çekici geliyorlar

0|0
    0|0
  • yooo kilolu kızlar çok hoşuma gider

0|0
    0|0
  • Şismandır ama. Bakışların etkilidir

0|0
    0|0

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Benzer Benceler

Yükleniyor...