Onu her yerde aradım ama onu bulamıyorum. Onu nasıl bulabilirim?

Kuzenim, teyzem, annem falan denize gitme kararı aldık gittik Altınoluk'a sonra denize falan girdik işte sonra akşam olmaya başlarken giyindim oturup denizi seyrediyorum. Bir anda o çocuk dikkatimi çekti (insanlar ilgimi çekmez aslında). Nasıl bir büyüye kapıldım bilmiyorum ama bir an onun yanına gitme isteği duydum tabii o da o sırada bir kedi bulmuş onu seviyordu bende kediyi bahane ederek kuzenime aa kediye bak çok tatlı falan dedim o da atladı hadi hemen sevelim diye neyse gittik baktım kedinin kafasını seviyor bende tam onun eli kedinin kafasındayken elimi onun elinin üstüne koydum biraz elini orda tuttu sonra diğer kediyi de gördünüz mü falan dedi bize bizde yoo diyince elini çekip diğer kediyi falan gösterdi ee tabii bizde o kedinin garip bir yerde durduğunu görünce güldük falan sonra çocuğa kedi senin mi dedim yok burda buldum dedi sonra ailesi yeter artık daha fazla sevme dedi o da ısrar etti geldi yine yanıma sonra bana seni çok sevdi dedi ben biraz duraksadım sonra bir şey dedim ona ama tam olarak hatırlamıyorum ben böyle gitgide etkilendim çocuktan neyse sonra o gitti bende gittim o gidiş öyle kaldı. Neden adını sormadım bilmiyorum ama çok ilgimi çekti.. Ve onu gördüğüm günden beri yani 19 Temmuz 2015 den beri arıyorum hiçbir yerde bulamıyorum. Onu nasıl bulabilirim cevaplarinizi bekliyorum.

0|0
14

En İyi Kız Görüşü

• Ailesine kedi sevmek için ısrar eden bu abimiz ve siz kaç yaşında acaba merak ettim. Çok da şeyetmeyin bence. Bulamazsınız 🙄😒

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

03
  • Üzücü bir durum.. 😔

0|0
    0|0
  • Sebep

0|0
    0|0