Platonik olduğum kişiye nasıl açılıcam?

6-7 hafta önce okulumuza bir tane çocuk geldi bizim okulda olmadığı belliydi zaten böyle arkadaşları çok kötü çocuk havalarında kimseyi takmayan dünya benim etrafımda dönüyor tiplerindendiler o da öyledir sandım ama o kadar pozitif bir insandı ki küçücük bir çocuk gibi çok enerji doluydu ki bazı kızlar onunla ilgilenmek için tartışmaya başladılar durmadan karıştılar ki küfür felan etti birisi tüm bunlara rağmen çok nazik bir şekilde onları uyardı ve terbiyesini bozmadı o gün o davranışlarından çok etkilendim zaten tipide çok şirindi ilk haftalar kimseye söylemedim adını bile sormadım ama daha sonra sınıfımdaki kızlar onun hakkında konuşmaya felan başladı ismini felan öğrenip sosyal medyadan araştırmaya başladım benden 2 yaş büyük olduğunu sevgilisi olmadığını felan öğrendim bir süre sonra Ask. fm den onun hakkında bilgiler almaya başladım her geçen gün sevgim çoğaldı kafayı takmıştım ama daha birçok kızda benim gibiydi ve etrafında çok güzel kızlar vardı fakat o ilgisini çekmediğini söyledi ben dün bizim okulumuza gelmesini istedim Ask. fm'den anonim olarak zaten uzun bir süre konuşmuştuk fakat o benim kim olduğumu bilmiyordu ısrar edince tamam öğlen arası gelirim dedi öğlen arası hep onu dışarıda bekledim son iki dakika kala geldi onu görmeyi çok istiyordum mecburen sınıfa çıkınca telefondan çıkışa kadar kalabilir mi diye sordum evet dedi çıktıktan sonra iki arkadaşıyla bankta oturup etrafına bakıyordu daha sonra arkadaşları kalkıp biraz ileriye gittiler o tek başına orada oturdu ve etrafına baktı galiba yanına gelmemi bekliyordu arkadaşlarım ısrar etti ama cesaret edemedim tam 1 saat bekledisonra yağmur yağınca gittiler. Erkekler bir kız size nasıl açılsın isterdiniz ve kızlar siz olsanız ne yapardınız?

0|0
11

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

11
  • 1 saat bekleteceksin ve açılacaksın :) yamulturum :)

0|0
    0|0
  • Açılma.. Bunun sonu iyi değil.

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...