Özellikle Erkekler Bakarsa :) ?

bir kıza nasıl aşık olursunuz? Konuştuğum bir çocuk var ve ona çok bağlandım sevgi sözcükleri falan kullanıyoruz birbirimize falan. Bir yere gittiğimizde mesela bugün ilk defa bana dışarıdayım dediğimde ikinciye sordu bir saat sonra falan napıyosun dışarıda oturma fazla evine git falan dedi.
Bir mesajımda ' görürüz akşam ' dedim o da bana 'aşkım diye okudum istemsizce gülüyorum hala ' dedi mesela ne demek istedi orda anlamadım iyi bir şey mi kötü bir şey mi. Sizce bana karşı neler hissediyor olabilir değer veriyor mu?
Güncellemeler:
Yardımmm :)
Bakıın lütfenn :)

0|0
08

En İyi Erkek Görüşü

• Kötuü bir şey olmadığı kesin :D :D
    Ama sana her an çıkma edebilir bence

1|0
    0|0
    • Ciddi misiniiiz

• sinirli ama gönül almasını bilen bir ara çok samimiyiz bir ara soğuk zaten daha yeni konuşuyoruz erkek arkadaşım mı daha bilmiyorum bile :D mesela biraz önce bana dedi ki beni senin kadar başka biri düşünse varya kraldım ben yazdı ne demek istedi anlamadım ama sinirlendim sanki başka birsinin düşünmesini istermiş gibi

• He anladım şimdi üzülmeni istemiyorum ama belki senin dışında birini düşünüyor olabilir ama ümit kesme genelde kızlar erkekler farkında olmadan onlara test yapar, erkekler neden yapmasın? Benim gibi :D sen bence ona sorularınla niyetini anlayabilirsin yani onla biraz oynayacaksın

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

07
  • Kendisini sizin ile sevgili olarak görüyor seviyorsan git konuş bence. (ciddi)

1|0
    0|0
    • ama ilk ben açılırsam korkup kaçmaz mı

• iyi de erkek o o neden çıkma teklifi almak istesin ki

• Neden istemesin? Ben de erkeğim ama ben çok isterim hatta ve de hataa bana söyleseler birşey hissetmesem bile hissederirim

• Yarış atı gibisin hipodromda sansimizi deneyelim diyor

0|0
    0|0
  • Oynuyor senle 😁

0|0
    0|0
  • cok canımsın dimi

0|0
    0|0
    • nasıl yani

• canımsın yazmadım ben. :) Adam aşık olmuş sana manyak itiraf etmesini sagla ona mesaj ver bir şekilde

• nasıl anladınız peki bir de nasıl bir mesaj vermeliyim bilmiyorum yardımcı olursanız eğer :))

• karar vererek aşık olunmaz !!!

0|0
    0|0
  • Haram sevda pişmanlıktır

0|0
    0|0
  • Hayırlı olsun derdim

1|1
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...