Neden boyle yapiyo amaci ne?

Arkadaslar, bu arkadasim hani boyle cok konustugum biri degil ve hatta neredeyse konusmadim diyebilirim ancak derslerde bana baktigini goruyorum ben ona bakinca da gozlerini kacirmiyo. Ama coştuğu zaman yani cok konusmaya baslayinca bana sacma sapan seyler soyluyo (ornegin adimi bilmiyomus gibi yapiyo) ama yalniz olunca cok iyi davraniyo ve bugun oyun oynarken bizimle oynadi. Grup halinde oynuyoduk birsuru kisi topu almaya calisti vermedi bana verdi giderken kizlar bisi dedi ona o da sessiz ama benim (uzakta olsam da) duyacagim sekilde "prensesim o benim" dedi. Cikista da arkadaslarinin yaninda bana bakarak benim prensesim o diye sessiz sarki soyledi. Bunun amaci ne neden boyle yapiyo ve ben ne yapmaliyim? CIDDI CEVAP VERECEKLER YAZSIN LUTFEN.

0|0
13

En İyi Kız Görüşü

• Biliyor musun benimde bir arkadaşım var ve seninle tamamen aynı durumdaydım. Şahsen ben senin yerinde olsam eğer rahatsız oluyorsam bunu kırmadan dile getiririm. Belli ki hoşlanıyor senden.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Senden hoşlanıyor bence bu arda önemli not hiç bir erkek arkadaşlarıyla sevgilisine sarılması bile zor olabilir mesela ben de öyleyim arkadaşlarla merhaba naber
    Yalnızken aluekberrrr!! :D

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

02

Benzer Benceler

Yükleniyor...