Sevgilim olmadı. Bu yüzden mi bana fazla geliyor?

Çocukla 3 aydır beraberler. Arkdaşım ilk tanıştı, adım attı.Çocuk her konuyu öpmek istiyorum, benimsin, nefesin beni büyülüyor gibi şeylere getiriyor.Öpüşmüşler, birazcık yakınlaşma, dokunma falanda olmuş. Arkadaşım o beni çok seviyor hissediyorum diyor.Çok kıskanç birisi ve tartıştıkları zaman bitsin ben uğraşamam diyor. Ben su ana kadar her erkeği geri çevirdim. Benim olmadığı içinmi fazla geliyor yoksa çocuk farkli amaclami yaklasiyor?

0|2
16

En İyi Erkek Görüşü

• Sen pek konuya girme madem ıstemıyosn normaldır o arkadaşının sevgılısı nıyetı altına minder koyimde acımasın demesı kadar masum değil belli sevgili olmak onemli değil boş sevmenın acısı boşlukla çıkar!!! bulabılrsen dınıne bağlı ıyı nıyetlı bırısı olsn sana yapmacık veya garip geliyo olabılır zmanı geldiğinde sende yaparsn ama onemli olan bahtn inşALLAH güzel olur

1|0
    0|0
    • Rabbim korusun, inşallah kotu şeyler yapmam. Amin inşallah ikimizinde bahti güzel olur

En İyi Kız Görüşü

• Fazla bencede.

1|1
    0|0
    • Arkadaşım çok seviyor ben biliyorum diyor

• Haklısın, zaten onu böyle görünce çok soğudum. Teşekkür ederim 😄

• Ahaha işte bu :D rica ederim

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

05
  • ya bakarsın mesela bir şeyi beğenmezsin atıyorum benim gördüğüm kızların bıyıkları benim bıyıklardan gür oluyo ya da başka bir şey oluyo tarzını beğenmiyorum olmuyo... herşeyin zamanı var dedikleri gerçek sanırım

1|0
    0|0
    • Kızma ama ne demek istediğini anlayamdm 😄😄

• Tamam , affetim ☺

• Teşekkür ederim istersen taakip et muhabbet ederiiz

• Her sevgilide olan şeylerdir. Sevgili olmak demek elele tutuşmak demek değil artık. Öpüşmekde olcak, elleme de olucak hatta başka birşeyde olucak bu nırmal.

1|0
    0|0
  • Farkli tabiki bu devirde ciddi kim var

1|0
    0|0
    • Arkadasim , o beni cok seviyor ben biliyorum diyor. Ben gelenleri reddetim. Sevgililik nasil birşey bilmiyorum. Ama her ilişkide hele ki ciddi ilişkide olmaz diye dusunuyorum

• Siz bilirsiniz :) ama canı gönülden isterdim sizi tanımayı :)

• Bu paylaşimkar silinmiyomu ya :(

• Haram sevda pişmanlıktır

1|0
    0|0
  • çocuğun amacı zükmek

1|0
    0|0
    • Bencede, ama arkadaşım inanmıyor

Benzer Benceler

Yükleniyor...