Kısacık soru bir bakın hele:)?

hoşlandığım kıza şiirler şarkılar yolluyorum ilgileniyorum baya bir üstüne düşüyorum hislerimi anlıyomudur bide kızlar karşınızdakinin hislerini anladığınızda nasıl davranırsınız sizde hoşlanıyorsanız ondan (erkek güldüğünde kızın tebessümle gözünü kaçırması hoşlandığını gösterrimi?)

0|0
10

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

10
  • akıllı bir kadın anlar. ama sana ilgi duyması seviyor anlamına gelmiyordur. kimisi sevmez hoslandığı adamı kendine bağlamak için seviyormuş gibi davranır. ya da tüm erkeklerin ilgi odağı olarak bilinmek ister bu sebeple her erkege aynı davranır. oncelikle kişiligini çözmelisin onun. daha sonra sevip sevmedigini.

0|1
    0|0
    • ilgi odağı olmakla alakası olmayan biri erkeklerinyanından geçerken başı yerde yürüyen biri bana karşı özel davranıyor konuşurken sesi yumuşuyor bakışları yumuşuyor güleresem kaçırıyor gözlerini ne dersin böyle bir kıza

• o halde sana karşı boş değil. senin için farklı oldugunu ona hissettir o halde

• dediğim gibi yapmaya çalışıyorum acık geç kalsa hemen arayıp sorarım kitap verdim geçenlerde sonraki gün getirdi bugün gelmememin tek sebebi dedi hafif bir tebessümle

Benzer Benceler

Yükleniyor...