Hoşlandığınızı kıza belli ettikten sonra ne yapmasını beklersiniz adım atmak için?

Hoşlandığınızı kıza belli ettikten sonra ne yapmasını beklersiniz adım atmak için? Kız gayet ılımlı yaklaşıyor sıcakkanlı biri böyle düşünün konuşuyorsunuz rahat rahat vs. hala cesaret edememek normal mi?

1|0
16

En İyi Erkek Görüşü

• aranız çok iyiyse her şey çok güzelse bence illa bir ismini koyalım diye düşünme bence, sevgili olup bir süre sonra ayrılcağınızıda düşün ayrılıp birbirinize hakaret ediceğinizi düşün bunun yerine ismini koymayıp ömür boyu mutlu olabilirsin

0|0
    0|0
    • Tabiki öylesi daha güzel de burda durum farklı fırsat olursa yakınız olmazsa değiliz kesit kesit yani devamlılık yok yoksa ağrısız başa dert açmaya gerek yok haklısın

En İyi Kız Görüşü

• açılırım o zmn

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

05
  • türk kızlarımı ılımlı. Pehhh. Sıcak gözükür yaklaşırsın ılık hissi verir. Yanına geldiğinde buzluktan çıkmış kutup ayısı ile köşe kapmaca oynarsın. Çölde kutup ayısı ile aşk yaşayan bedevi buna en güzel örnek.

0|0
    0|0
    • Yok öyle değil gerçekten, aşkından ölüyorum modunda değilim ama olumlu yaklaşıyorum geri çekmiyorum kendimi, aslında genel anlamda herkesle iyi anlaşıyorum yapım böyle

• Ahaahahah peki istediğin gibi 😊

• reddedilme korkusu ve esen miktarde çekingenlik:)

0|0
    0|0
    • Çekingen biri değil gayet rahat, harekete geçmesi için ne yapabilirim sence

• Aslında soğuklaşmadı yine aynıda biraz tutuyor gibi kendini çünkü insanlar anlamaya farklı düşünmeye başladı ortada bişey yokken bence bundan

• Büyütülecel bişe yok gibi ozaman

• Normaldir. Ters tepki verirse?

0|0
    0|0
    • Ters tepki vermezse? Ters tepki görmeyeceğini nasıl belli edebilirim?

• Hayır daha çok o bana yardım ediyor

• Bilemem o zaman

• Belki begenmemıştır

0|0
    0|0
  • Özel bir adım atmak kızı da strese sokar. Bırakın herşey spontan gelişsin. Herkes olduğu gibi rahat davransın. İlişki ilerlesin.

0|0
    0|0
    • Bu şekilde bir yere gitmiyor ki bakışmalar işte ufak yakınlaşma fırsatları ama ortada bişey yok can sıkıcı

• Çok abartılı hareket etmeyin, kendiniz gibi olun. Olduğunuzdan farklı olmayın diyorum. Ağır davranın.

• Yorumumu okuyup en iyi görüş olarak değerlendirdiğiniz için size teşekkür ederim. Saygılarımla.

Benzer Benceler

Yükleniyor...