4 tane birbirinden güzel kız masama gelip, fal bakıyor musunuz öyle bir duyum aldık diye sordu.. ne demek ki bu?

her zaman gittiğim parka oturdum güpegündüz.. açtım laptopumu , çayımı içiyorum.. yan masada 4 tane kız oturuyor , üniverstieli.. şöyle bir baktılar hepsi bana geldiğimde.. sonra on dakika sonra falan kalktılar hesaplarını ödeyip giderlerken , masama yöneldiler.. pardon bir şey sorabilir miyiz dediler yanıma gelip.. gülümseyerek.. fal ya da tarot bakıyor musunuz? öyle bir duyum aldık dediler mahçup şekilde.. ki böyle bir duyum almaları falan mümkün değil.. hayatımda ilk defa görüyorum kızları da.. bu neyin nesi ki şimdi.. hayır dedim ben de.. peki deyip gittiler, kendi aralarında gülüşerek.. tamam elim yüzüm gayet düzgün ve biraz dikkat çeken bir insanım ama... ne ola ki bu.. Kızlar böyle bir şeyi neden yapar ki? bu kızlar bir çılgınlık yapıp benimle tanışma bahanesi olarak mı sordu bunu.. ki şaşırırım.. o kadar da değil.. ya da ben mi büyütüyorum.. ? ama ne alaka ya.. ? benim hakkımda kimse öyle bir şey demez ki.. acaba evet deyip oturtup saçmalasa mıydım.. ya da kadın kadın diye kendimi yediğim için mi böyle düşünüyorum.. ne ola ki bu arkadaş.. bana bir yorum lütfen.. şaşkınım :S

0|0
21

En İyi Erkek Görüşü

• 4 kız birden bunu yapıyorsa altında birşey vardır büyük ihtimal iddaaya filan girdiler

0|1
    0|0
    • ya onlar ya ben kapak oldum ama.. kim bilir hangimiz :D

En İyi Kız Görüşü

• IQ kaç :D kızlar beğenmiş iş atmışlar sana

0|1
    0|0
    • yahu ergen de değilim ki ,, yetişkin insanım.. kızlar uluorta böyle şeyler yapar mıydı ya :/ bilemedim.. tüh.. hakketen biraz gerilik var galiba bende :(

• ne diyim saflığına doyma gitttiiii gittti taş gibi sarışın esmer kızlar ahahahah ilahi yaw güldürdün beni Allah da seni güldürsün

• hahaha :D eksik olma :D kadınla erkeğin birbirine yabancılaştırıldığı bir ülkede.. böyle komediler doğal değil mi :D:D Allahın safı ya.. 4 ü de birbirinden farklı tipteydi yahu hem.. uzunu kısası esmeri sarısı kızılı :D :D haha ben de çok güldüm kendime :D

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

10
  • Oyun oynuyorlardir. Ben cikma teklifi etmistim lisedeyken hic tanimadigim birine

0|1
    0|0
    • dalga mı geçmişler yani.. hepsi de güzeldi yahu.. :S esmerinden sarışın renkli gözlüsüne.. aptala yatıp bakıyorum oturun mu deseymişm ki.. ama anlaşılırdı saçmalayınca :D ben kim fal kim.

Benzer Benceler

Yükleniyor...