Sizce bu kızın amacı ne olabilir?

Merhaba,

Öncelilke yapacağınız yorumlardan ötürü teşekkür ederim. Bizim olayımız bir arkadaşımın asisti ile başladı. Bu kız ilk örümemizde ufak tefek pürüzler çıktı. Bir konuşmada sağcı oluşumdandır lafı sonrası, sağcı oluşu sıkıntı olur demiş ve yine laf arasında o kadar romantik olamam dedim. Buluşmadan 5 6 gün sonra arkadaşlarımında talebi ile instagramdan ekledim. Kabul edip mesaj attı oradan konuştuk ve telefonunu verdi. Bir iki mesajan sonra 2 gün atmadım ve arkadaşıma 2 gündür atmadımı söylemiş ve bende attım konuşurken bir soru soracağım dedi ve o ara geyik yapıyorduk. Sonra bende soracağın soruya bağlı dedikten sonra resmen 2 gün mesaja atmadı. Çok kaba bir davranışmış vs. Bir de sevmediği şeyler arasında maillere ve mesajlara geç cevap verilmesi olmasına rağmen. Geyik yapmayı seven bir insan olduğum için okey dedim konuşma yani saçma sapan bir tavır olarak aldım. Doğum gününde çiçek gönderdim ve tekrar konuşmaya başladık. Sonra biz 2. kere buluşmaya gittik iyi güzel eylendik sonra bir kahve içtik ve sohbete başladık. Konu konuyu açtı ve beni arakadaşımın ona göstermesini anlattı ve bir geyik üzerine seni gösterdi iyi güzel dedim ve buluştuk dedi. Sonra nasıl bir erkek arkadaşı istediğini anlattı ve sonra aşk mı para mı deseler para derim dedi. Ancak para dediği şeyde şu an ki standartlarının altına düşmek istemezmiş. Ona da okey dedik. Sonra doğru düzgün konuşmadık mesaj attım cevap vermedi. Doğum günü kutlaması için mekan için danıştı onu ayarladık konuşuruz dedi konuşmadık.
Konu bunan ibaret, şimdi aslında bende anlamadım durumu. Size de anladığım kadarı ile anlattım. Sizce kızın kafasında ne vardır? kız istemiyor başından mı atıyor yoksa harbiden ruh hastası mı?

0|0
10

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

10
  • Asılıyor

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...