Tanışma mesajlarında ki etkileyicilik ve niyet tarzı? Kızlar ne tür mesajları kayda alır? ve ne amaçla?

Biliyosunuz ki artık biçok uygulama ve website aracılığıyla insanlar tanışıyor ve flört ediyor. Yeni bir kızla eşleştiğimde veya tanıştığımda her zaman olduğum gibi centilmen bir erkek modunda oluyorum. Yani kızların eğlenmek için değil de ciddi düşündüğü pozisyondayım. Birçok kız ise nette sadece gecelik ilişki veya kısa süreli eğlence arıyor. Genelde efendi bir erkek olduğum için kızların bu amacına nasıl erişeceğimi bilmiyorum. Yani duygusal kızlar için attığım ciddi ve bazen romantik mesajlar sökse de, eğlenmek isteyen kızlara ne tarz mesajlar atıp muhabbete girebilirim ve ne hakkında konuşabilirim?

0|0
20

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

20
  • Eglencelik kiz mi ariyorsun

0|0
    0|0
    • Evet. Yapım ciddi olduğu için pek olmuyo bende, ne zaman ilerlesem bir kızla ciddiye gidiyor otomatik. Ama artık bende eğlencelik istiyorum. Kızlar erkekleri ayırır çünkü, eğlencelik ve ciddi olarak. Bende eğlencelik erkek olabileceğimi görmek istiyorum aslında bir yandan, içimde o da var.

• Anladim normal eglencelitarzda yaklas o zaman

• Müthiş bir açıklamaydı :D Onu bende biliyorum, zaten eğlenceli tarz nedir, nasıl bir cümle söylenir? Bunu çözebilmiş değilim :D

Kimi erkek direk kirli sohbet sever misin falan diye veya direk içine girerek açık seçik sohbete girmeye çalışır da pek sökeceğini sanmıyorum. O açıdan sordum acaba hem bu tarz eğlenmeye doğru girecek hem de terbiyesiz olarak damgalanmayacak ne olabilir diye. :)

• Farketmez benim için

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...