Sizce heves miydi?

Merhaba arkadaşlar,
Bundan yaklaşık 4 ay önce bir çocukla konuşuyordum. Muhabbetimiz arkadaş gibiydi. Kendisi öyle olmasını ilk istemişti. İnternetten tanıştık sonra buluştuk. Benden etkilendiğini ve sevgili olmak istediğini söyledi. Ben de tanımadığımdan biraz işi ağırdan aldım ve onun duygularına karşı daha mesafeli yaklaştım. Her gün yazışıyor ve konuşuyorduk. Yalnız bazı şeyleri eksik görüyordum. O sürekli sevgili ne zaman olacağız diyordu. Ben de daha fazla tanımak istedim. İlk 2 ay o yazıyordu. Zaman geçtikçe ilk ben yazmaya başladım. Hatta son 1 ayında bazı yazdıklarıma cevap bile vermiyordu. Telefondan aradığımda samimi davranıyordu. En son buluştuğumuzda ilgisini ve isteğini tekrardan söylemişti. Oynadığı takımla yurtdışına gitmesi gerekti. Döndüğümüzde tekrar konuşalım demişti. Döndü ve ben tekrar aradım. Bana dedi ki başka bir kızla tanışmış ve ondan hoşlanıyormuş. Bu kadar ay beklettiğimi ve hevesinin kaçtığını söyledi. Ben gerçekten hoşlandığım zaman bunları söyledi ve üstüne çok kırıcı konuştu. Ondan gerçekten hoşlanmıştım. Sizce heves miydim? Onunla beraber olmak istiyordum. Ne yapmalıyım?
Güncellemeler:
Ben de çok fazla üstüne gittim. Bir daha yazmamamı söyledi. Tanımak isteyerek doğru olanı yaptığımı düşünüyordum.

0|1
26

En İyi Erkek Görüşü

• Onca yazdığın şey içinde bekletme lafına takıldım. Bekletmek ne demek yahuu. Ha deyince hemen mi aşık olunur. Hemen mi tanırsın karşındakini de çıkarsın , sevgili olursun. Söylediği de laf olsa bari...
    Salla gitsin abicim...

1|0
    0|0
    • Aynen öyle ben sadece tanımadan ilişki olmasını istemedim.

• Galiba öyle yapacağım. Görüş için teşekkürler.

• Yov yov. Ederim ricalar...

En İyi Kız Görüşü

• Hayırlısı olsun be

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

15
  • Heves geçicidir üzülmeyin elbet biri sizi teselli edecek iyi erkekler ölmedi

1|0
    0|0
  • Hevestir büyük ihtimalle..

1|0
    0|0
  • Hevestir

1|0
    0|0
  • ee fazla naz aşık usandırır diye boşuna demiyorlar

0|0
    0|0
    • Aynısını söyledi. Şimdi başkasından hoşlanıyormuş. Ben sadece tanımadığımdan biraz zaman istedim. Galiba artık yapılabilecek bişey yok.

• var aslında

• Çocuğu çok bekletmissin doğal olarak hakli

0|0
    0|0
    • Peki artık yapabileceğim bişey var mıdır? O zaman hoşlanmıyordum.

• Ben de sıkılmasın diye hemen evet demedim. Bir de yeni hoşlanmıştım. Görüş için teşekkürler.

• Rica ederim

• delimisin

0|0
    0|0
    • Neden öyle dedin?

• kırıcı olduğunu yazmışsın ve hoşlandığını

• Bana kırıcı olmasının nedeni 2 ay sonra hoşlandığımı söylemem. Ben seni isterken yoktun dedi. Şimdi bir daha yazma dedi.

Benzer Benceler

Yükleniyor...