Kızlarla internet üzerinden konuşurken zamanla sıkılıp gitmemeleri için nelere dikkat etmeliyiz?

Soru gayet açık. Kızlarla internet üzerinden konuşurken zamanla sıkılıp gitmemeleri için nelere dikkat etmeliyiz?

0|0
10

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

10
  • Ben internetten konuştuğum biri seviyorum aşık oldum vs dediği an soğuyorum şahsen... Çok yapmacık geliyor hele birde aynı şeyi benden duymak isteyenlerde oluyor ki direk siliyorum... Sanal aşk diye bir şey yok o yüzden seviyorum aşığım deme bence kimseye... Kıskan merak et ilgilen ama illa bir isim koymaya çalışma.. Konuşurken mutluysanız bir isim koymanın anlamı yok.. Ben bunu kendi deneyimlerime dayanarak söylüyorum tabi senin niyetin nedir bilemem

0|0
    0|0
    • Benim niyetim bu sanal konuşmayı gerçeğe taşımak ve devam ederse de ciddi düşünmek. Fakat bunu belli etmiyorum ki onlara zaten. Sadece sıkıcı olmadan konuşmaya çalışıyorum, samimi bir şekilde. Ancak ne hikmetse en fazla bir haftadan sonra bir daha cevap alamıyorum bu insanlardan. Yani ne yapmam gerekiyor bilmiyorum.

• Dediğim gibi üstüne düşme fazla karşındaki güler yüzlü eğlenceli biriyse işin kolay.. Şahsen kıskanılmak hoşuma gidiyır benim ama aşığım seviyorum tarzı laflar boğuyor yani inanmıyorum ztn sıkılıyorum sürekli konunun oraya getirilmesinden falan.. Şahsen yüzyüze görüşmediğim birinede canım cicim demem... Her şeyin zamanı var ama kişiden kişiye değişir durum:)

Benzer Benceler

Yükleniyor...