Erkekler, Size sorularım olucak nolur yardım edin?

size sorularım olucak nolur yardım edin? bir çocukla ilgili?

0|0
12

En İyi Erkek Görüşü

• Halen şu çoçukla ilgili sorunlarını çözemedin mi yaaa !!
    Aman salla gitsin, uğraştığına değmez ;)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• Anlat ben yardım edeyim

0|0
    0|0
    • neredeyse sevgili olacağım çocukla aramı bozuldu bana trip atıyor arkadaş olalım diyo neyin kafası? sevgilisi falan yok ondan eminim bana soğudum diyor? sizce eski haline döner mi? neyin tribi anlamadım şimdide mesajlarımı görüldüde bıraktı? dün bana kanka dedi eski alican gitti bu yenisi dedi diye güldü falan diyoki bana sadece yalnız kalmak istiyorum baska bisi yok dedi? ne oldu acaba? erkekler hakkında konuşmuştum david beckham falan bundan dolayo soğumuş ama anlamadığım şey arada gülüyo eskisi gibi oluyo buluşsammı beni bekliyodu çünkü fitnessta

• bana dediki ben yalnız kalmak istiyorum sen hala naskası mı var diyosun dedi yok demek birisi çocuk whatsappada girmiyo

• Kafasını karıştıran birileri vardır

• sor yardımım dokunur belkide

0|0
    0|0
  • Haydi sor sor

0|0
    0|0
    • neredeyse sevgili olacağım çocuk benden soğudu fakat hala konuştuğunda gülüyor falan mesaj attım takmadı? amacı ne? bu yeni emre diyip güldü ve ortak arkadaşımlada aramız kötü beni sanki görmezden geliyo? umursamıyor gibi başta o çocukla konuşim diye tutturuyo şimdi çocuk trip atıyo onun hakkında konuşmak istemiyorum sende onu takma diyo? ne yapim ben şimdi?

• hadi ordan et bu hayat senin hayatın başrolde sen varsın neden bir figuranin seni böyle üzülmesine izin veriyorsun. bas ver gazoz kapağını senin kıymetini bilen biri çıkar karşına ha sevdam deli ve ağır dersen çık önüne konuş açık ol net ol de

• Anladıysam filler çiğnesin beni. Erkeklerle buluşmalar yok david olsada sarsılsam falan yok eski sevgililerle parti muhabbeti. oğlun olsa ve sevgilisi bunları dese istermisin ben olsam sana selam vermem ha verirsem de sadece çiftleşmek için oda guzelsen

• Sor bakalım

0|0
    0|0
  • sor bakalim bekliyorum

0|0
    0|0
  • Sor..

0|0
    0|0
  • Sor bakim bidaha olmasın ama :)

0|0
    0|0
  • Nolmus çocuğa?

0|0
    0|0
  • direk soruyu sorsaydın daha iyi olurdu

0|0
    0|0
    • neredeyse sevgili olacağım çocukla aramı bozuldu bana trip atıyor arkadaş olalım diyo neyin kafası? sevgilisi falan yok ondan eminim bana soğudum diyor? sizce eski haline döner mi? neyin tribi anlamadım şimdide mesajlarımı görüldüde bıraktı? dün bana kanka dedi eski alican gitti bu yenisi dedi diye güldü falan diyoki bana sadece yalnız kalmak istiyorum baska bisi yok dedi? ne oldu acaba?

• bırak uğraşma deymez

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Benzer Benceler

Yükleniyor...