Çıktığım kişinin swarminda pazartesi akşamı bir kızla kahvecide birlikte olduğunu öğrendim tepkim ne olmalı?

1 aydan beri birisiyle çıkıyorm swarmina baktığımda pazartesi günü bir kızla buluştuğunu gördüm bu durumda ne yapmalıyım? Bunun hesabını sorsamda bidahaki buluşmada yer bildirimi yaptırmaz bu da bir sonuç değil bence sessiz kalsam bu sefer içim içimi yicek daha başkalarıyla buluştuğunu bile bile bu kişiyle nereye kadar sürer. Ofkeyle kalkıp zararla oturmak da istemiyorum. Sessiz mi kalsam hesabını mi sorsam bilemedim nasıl yaklasmaliyim?

0|0
55

En İyi Kız Görüşü

• Bak bunlar saarmda arkadaş olup aynı yerde check in yapmış olabilir swarm otomatik etiketliyor buluşmamış olabilirler hem öyle olmasa bile bir açıklaması vardır bu adam salak mı senin görebileceğin bir yerde başka bir kızı etiketlesin

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• ya bir dur. swarmda 2 arkadas aynı mekanda aynı gün check-in yapica bile birlikteler diyor. belki tesadufen denk gelmiştir. yargisiz infaz yapma. bende yaşadım aynısını çünkü. sevgilime 1 ayda zor izah ettim durumu.

0|0
    0|0
    • Yok baktım ben facede de atkadaslar

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

44
  • Bazen ben buluşmadığım kişilerle check-in yapmış oluyorum swarm yüzünden. O da orada olmuş oluyor mesela swarm otomatik birlikte yapıyor bizi. Her şeyi geçtim ilişki karşılıklı olarak açık olmayla olur. Sebebini söyleyerek sorarasın. Vereceği cevaba inanıp inanmamak sana kalmış. Daha böyle bir sürü şey yaşayacaksınız, cevabı burada değil de kendi aranızda aramalısın. Böyle şeylerle ileride de birlikte olup olmayacağına karar verirsin.

0|0
    0|0
  • Ayrıl durduğun kabahat engelle hemen kim bilir napmıştır kızla kahvecide :O

0|0
    0|0
  • Ben ne oldugunu sorardim cevabi beni tatmin etmemissede ayirirdim yollari.

0|0
    0|0
  • Israrcı olmadan tepkisizce kimin olduğunu sor saknliğini koru gerekirse uzaklaşırsın

0|0
    0|0
  • Sessizce uzaklaş ondan nedenini sorduğunda bana sadakat lazım dersin!

0|0
    0|0
  • Arkadaşıdır belki

0|0
    0|0
  • Çom sert çom

0|0
    0|0
  • Biraz sessiz kal bekle derim

0|0
    0|0

Benzer Benceler