Kızlar normal erkek mi yoksa çok yakışıklı bir erkeklemi evlenmek isterdiniz?

kızlar sizin olmassa olmazınız erkegin çok yakışıklı olmasımı sadece yakışıklılarlamı çıkar veyae evlenirsiniz

0|0
150

En İyi Kız Görüşü

• Erkekler guzel kizlara asik olur kiszlarsa asik olduklari erkekleri yakisikli bulur

1|2
    0|0
    • bence çoğu öyle değil ben karakterine bakarım

• Ilk goruste begendiysen tanimak istersin ama daha tanimadan ilk izlenimle hareket edersin , tabi herkes ayni degil :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

140
  • eğer birini seversem sevdiğim kişi benim için dünyanın en yakışıklısı olur zaten :)

0|0
    0|0
    • çirkin guzel fark etmez diyosun yani

• Eğer bir insan kişiliksizse, sevgilisi dünyanın en yakışıklısı/güzeli olsa da aldatır.

• @googoook ah şu anlamsızca yorumların yok mu !

• yakışıklılk cok sart değil ama lıderlk karızma statu ddıkkatımı ceker

0|0
    0|0
  • Hayır. bir karpuzun dışı ne kadar güzel olursa olsun içi olgunlaşmamışsa yenmez ;)

0|0
    0|0
  • Normal ne yakışıklı ne çirkin kendim gibi inşallah😂🕵

0|0
    0|0
  • Hayır ben çirkin seviyorum

0|1
    0|0
  • Görünüşten çok karaktere bakarım çünkü karakter yoksa yakışıklılık neye yarar? 😉

0|0
    0|0
  • Farketmez

0|1
    0|0
  • Normal olsun yeterli

0|1
    0|0
    • neden normal

• Aşırı yakışıklı olursa kıskanırım sanırım normalde aşırı kıskanç değilim ama işler değişebilir ayrıca beni yanına yakıştırmayabilirler o yüzden bana uygun birisi olsun karekter de önemli burada bakımlı olması da önemli aşırılığa gerek yok bence geneli egolu oluyor onların aldatmayacağı ne malum?

• haklısın

• Yakışıklı değil de karizmatik olursa iyi olur

0|1
    0|0
  • Normal fazla yakışıklısı da başıma bela açar😂

0|0
    0|0
  • yakışıklı olsun ya

0|0
    0|0
  • hala anlamıosnz ya. fazla yakışklı olmasn dozunda olsun.

0|0
    0|0
  • Kız güzelse yakışıklı olmasını düşünür elbette..
    Sokakta tipsiz erkeklerin yanında güzel kızlar var gerçi hep, anlam veremiyorum bu duruma.. ben yine de büyük konuşmayayım 😂

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...