Tam da aramız samimi olmuşken birbirimizi sildik! Ne yapmalıyım?

Sevdiğim kişiyle başlarda aramızda duvarlar var gibiydi ben ne zaman onu görsem panik olup kaçardım. O da bunu yanlış yorumlardı, uzak durmaya çalışıyormuşum gibi. Sonraları hergün buluşmaya başladık. O beni arkadaşı olarak mı görüyordu yoksa seviyormuydu bilemiyorum çünkü sürekli ilgi gösterdiği zaman bir anda terslemeye başlıyordu. Kafamı karıştırıyordu. Ben de hiç bir zaman açılamadım ona ama anladığını düşünüyorum onu sevdiğimi. Bir gün bana hiç tanışmamış olsak onu gördüğümde ne düşünürdüm bunu sordu. Ben de cool olduğunu söyledim. O da benim tatlı olduğumu söyledi. Fakat daha öncesinde beni kız gibi görmediğini ve karşı cins olarak ilgisini çekmediğimi söylediğinden kafam karıştı. Daha sonra da birlikte ev tutmayı planlıyorduk hatta her eve geldiğinde ona hoş geldin dememi istediğini söyledi, ona yemek yapmayı öğreticektim ve bir de köpek alıcaktık ama aniden eve kız atabilir miyim diye sordu. Hatta kız gelince ben evden çıkacakmışım öyle dedi. Ben de sinirlendim. Niye sinirlendiğimi sordu ben de belkide vazgeçmeliyim falan dedim o da belkide kendini birine aç mutlu olursun dedi ve hemen konuyu değiştirdi ben de iyi geceler dedim, ertesi gün onu sildim. Ben silince o da beni başka hesaplardan silmiş. 8 ay oldu konuşmadık daha ve ben onu özlüyorum. Sizce onu eklemeli ve tekrar görüşmeli miyim?

0|0
11

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

11
  • Ekleme pişman olursun
    Seni sevmiyomuşki zaten evine hizmetçi arıyomuş hala çakmadın mı yuh
    Boşver kendi hayatına bak

1|0
    0|0
    • Haklısın fakat özlüyorum işte :(

• Türk kadınıyla ilişki yürütmek bu kadar zor. İşte delili.

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...