Sizce bu trip mi? büyük harflerle yazmış? dün bana bı yeni emre diyip gülmüştü? sinirlenine arkadaş olalim derdi?

Sizce bu trip mi? büyük harflerle yazmış? dün bana bı yeni emre diyip gülmüştü? sinirlenine arkadaş olalim derdi?

0|0
33

En İyi Erkek Görüşü

• Adam seni ziklemiyor iste, anlasilmicak bir sey yok gibi?

1|0
    0|0
    • kendi arkadaşına beni sildirdi çıkmadan baskı kurdu ve henüz çıkmamıştık? olay bu bu çocuk neyin kafasında

• Kanka dengesiz heralde hadi oradan et. Kapilma durduk yere, sana erkek mi yok mq.

En İyi Kız Görüşü

• Resmenn çocuğu zorlamışsın konuşmak için

0|0
    0|0
    • ne alaka ya

• Valla 3sayfalık konuşmanızdan bile belli oluyor bilemem:)

• ne belli oluyo

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

22
  • Çok koşma peşinden

0|0
    0|0
  • Ne yaptin cocuga dogruyu söyle

0|0
    0|0
  • Çocuğa bildiğin yapışmıssın.. Biraz naz yapsan?

0|0
    0|0
    • onu ben kırdım david beckham falan dedim erkeklerle buluştum bide kızlarla kız olursa sorun yok demişti hatta onun gittiği fitnessa gidicektim bana dediki nisanda gelsen ne anlamı kalcak demişti bana dediki erken geleceğini zannettim dedi? hiç beraber buluşmadık dedim sorun o zaten dedi? ayrıca baskı çok kurmuştu bana kendi arkadaşını bana telden sildirdi konuşmim diye aşırı baskı kurmuştu

• benim muhabbete benziyor sorunun takipcisiyim ;)

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...