Burda hatun mu tavlaniyor gençler?

Öyle bir duyum aldım doğru mudur kaliteli insanlar var mıdır ne diyorsunuz

0|1
109

En İyi Erkek Görüşü

• Burada neler dönüyor neler seviyeni yükselince anlayacaksın ne demek istediğimi.

0|1
    0|0
    • Böyle cevap doğru cevap işte herkes çok bilmiş gibi dünyadan haberi yok gibi davranıyor ya da asıl is çeviren kendileri zaten çoğunluğu tanıyorum ne pok yediklerini de biliyorum sorsan burası öyle bir site değil haram falan derler kime sirın gözükmek amaç onuda anlayamadım :)

• Düşünceniz ve eig için teşekkür ederim. :)

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

98
  • Hava al sen en iyisi... :D :D :D

www.olimpikgokart.com.tr/.../...okart.com_.tr_.jpg

1|0
    0|0
  • sitenin yarısı trol soru anasını satim hele nasılımda kızlara hayvan gibi çullanmıyorlar mı sinirim bozuluyor birde hal hatır sormak için soru soranlar var onlarda ayrı bir dert ama her şeye rağmen bunlar olmasa site daha iyi olurdu

0|0
    0|0
  • Ektigini bicersin, kaliteli insan olursan kalitelisini bulursun gardas

0|1
    0|0
  • Tabi tabiii, hatta 800-900 kişi tren oluyoruz geceleri.

0|0
    0|0
  • Onlar da seni bekliyordu.

1|0
    0|0
  • Sen yanlış gelmişsin

0|1
    0|0
    • Böyle diyenler en çok manita arayan bunun en büyük ornegisin ben eski bir kullanıcıyım biliyorum ortamı ve insanları seni de bildiğim gibi rahat ol burda kimseye caka satma

• Yürü git sövdürme kendine

• Sennçok yanlış anlamışsın olayı

0|1
    0|0
  • yokk yanlş geldn

0|0
    0|0
  • İzdivaç sitesi değil burası

0|0
    0|0
    • Ne sitesi çok bilmiş

• Senden daha eskiyim burdan kızla tanışıp görüştüm bile sen mağara dan çık bence

• ben kız peşinde koşmicak kadar asilim dostum önemli olan adam olmak gerisi gelir kizda bulursun karakterin duzgun olsun kardeşim emin ol gerisi gelir geç digil duzelebilirsin ama zannetmem delikanli dogulmaz delikanli dogulur diye bir soz var hayatta birini sevip onunla evleniceksin nasilsa kizlar benle olmasa baskasiyla olucak dusuncesinden cik kardesim sen delikanli ol bayanlari koru kolla sevdigin insan karsina birgun cikicak tek gecelik isler icin bel alti muhabbetler icin kendinize sayginizi yitirmeyin edebiyat yaptigimi sanma bu devirde her erkek her kadin cinsellik dusunur olmus sen onlardan farkli ol adam gibi adam ol herseyin hayirlisi...

• Yok öyle bir şey 😃

0|0
    0|0
  • Tavla ile mi?

0|0
    0|0
  • Yok ôyle bir dünya

0|0
    0|0
  • Biri seni kandirmis

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Erdemdemde baban anani burda tavlamis

0|0
    0|0
  • Yalan yahu %99 u erkek o profillerin 😊

0|0
    0|0
    • Sen bence iyi düşün kardes 20 tane örnek sayarım lakin ifşa etmeyi sevmiyorum

• %1 lik kesim zaten senin 20 yi kapsar. Sitenin üye sayısının kız profil yüzdesini alsan %1 ciddi bir rakam 😊😊

• nadir

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...