Kızlar lütfen yardımcı olurmusunuz?

Benim bir kız arkadaşım var ama cidden kız arkadaş sevgilim değil. Kızla 1-2 ay sürekli konuştuk kız biraz rahat bir kız ama halk deyimiyle kaşar tiplerden değil ama rahat sürekli birbirimize Whats App ta kalpli imojiler öpücükler iltifatlar gelecek hakkında konuşmalar burçlar hakkında konuştuk. Hatta yaşımız küçük olmasına rağmen evlilikten bile konuştuk. Ben kızdan tam anlamıyla hoşlanmıyorum ama yarın öbür gün bir sevgili olma durumu olsa sevgili olmayı kabul ederdim heralde kız güzel bir kız. Neyse biz böyle 1-2 ay falan konuştuk ama kız aynı okuldan başkasıyla sevgili oldu. Ben kıza büyük birşey hissetmezken birden elimdekini eller aldı gibi düşüncelere girdim ve deli oldum çıktığı çocukta bulupta bende bulamadığı ne var acaba dedim. Ben de arkadaşımların dediğiyle çok komik birisiyim herkesle muhabbeti olan sıcakkanlı birisiyim ve bence tip ve dış görünüş olarak ortalamanın az bişey üstündeyim. Neyse çocukla 1 hafta kadar çıktı ayrıldı. Ama kavgalı değil ben ilişkiyi yürütemeyen bir kızım sürekli birine iltifat etmek zorunda değilim düşüncesiyle ayrıldılar. Ve ayrıldıkları kişiyle hala arkadaşlar. Ve şimdi bana gün doğdu ondan hoşlandığımı o başkasıyla sevgili olunca anladım ve bu kız beni seviyomu sevmiyomu nasıl sever ne yapmam lazım lütfen bir akıl verin. Bazen öyle hareketler yapıyo kesin benden hoşlanıyo diyorum bazen öyle bişey yapıyo ki diyorum olum siz arkadaşsınız diyorum. Kız benden bir yaş küçük ve her espirime gülüyor. Bence kız benden hoşlanmıyo arkadaşı olarak görüyo ama ne yapıyım ben şimdi
Tanışalı 1 sene oldu
Not:Liseliyim

0|0
11

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

11

Benzer Benceler

Yükleniyor...