Lütfen acil yardım edin çok korkuyorum?

Bu gün bir Çocuklar konuştum daha sonra numaramı istedi vermedim. Fotoğraf istedi gayet normal fotolarımı attım birinde dil çıkarmıştım sapık şeyler teklif etti reddettim ve heryerden engelledim kötü bişi yapabilir mi lütgen

0|0
719

En İyi Kız Görüşü

• ne yapabilir ki? yazdıklarını ss alıp tehdit edersin. bu tipler tekliflerini kabul et diye önc tehdit ederler. baktın yaptı. (ki yapmayacak için rahat olsun) yazdıklarını sosyal medyada paylaşırsın (daha önce bunu yapıp da biçok kişinin desteğini alan birisi vardı) ama bundan çekinirsen de gider kadın numarası gibi bir yerlere yazarsın (sanal seks siteleri vb) :) korkma ama yapmayacak

0|0
    0|0
    • Sağol. Korkum yaşım daha çok küçük öylesine yazıyordum normal konuşuyordu sonra saptırdı konuyu bende her yerden sildim engelledim şikayet ettim. Şikayet ettim Die kızıp saçma salak şeyler yapmaz dimi?

• yapmaz değil yapamaz. y

En İyi Erkek Görüşü

• ya bacım nedne tanımadıgın ınsana 2 3 günlük muhabbete bakarak bişiler paylaşıyosn sonrada korkuyorum dıyosn lutfen bıraz mantıklı olun kendınızı hemen atmyn ateşe madem korkuyosnz o zman boyle şeylerde nelını ayağını çek dua et rabbıme umarım yapmazz herkezı kendın gıbı görmee nefse uyup kendını kahretme!! vesselam

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

618
  • Bence yapmaz. Böyle tipler çok var çünkü birinden yüz bulamazsa ötekine damlar hemen.

0|0
    0|0
    • Önce çok normal konuştu sonra sapıttı korktum ve engelledim şikayet ettim ama resimlerime montaj yapmaz dimi?

• Yapmaz ya dediğim gibi uğraşmaz. Taze kan arıyordur o. Sen de bir daha güzel iletişim kurmadan bu yollara girme etraf manyak dolu :)

• Kotu düşünme. Yapmaz insallah kmsrye resmi atma insanlar gaddardir

0|0
    0|0
  • bu kadar korkma. bizim insanımız neler görüyo bişey olmuyo. bir iki kıytırık resimden bişeycik yapamaz.

0|0
    0|0
  • Sanal alemde tanıştıklarınıza önce kanıyorsunuz. tel foto derken, kimisi bazen özelini, mahremini paylaşıyo. Sonrada böyle oluyo işte..😕

0|0
    0|0
  • yok öyle bişi. kafanı rahat tut. o zaman kimse foto paylaşmasın orda burda.

0|0
    0|0
  • bir halt edemez düşünme boşver rahatça yat uyu..

0|0
    0|0
  • çok kısa bir şey sorucam; mal mısın sen?

0|0
    0|0
  • Hic bisey yapamaz rahat ol 😉

0|0
    0|0
  • ilginç bir kız. numara vermiyor resim gönderiyor.

0|0
    0|0
  • Hiçbir şey yapamaz

0|0
    0|0
  • yok takma

0|0
    0|0
  • Hiç birşey yapamaz tehdit ederse sende et

0|0
    0|0
  • Yapamazlar sis

0|0
    0|0
    • Sağol rahatladım bir nebze montaj falan yapmaz dimi instagram hesabını şikayet ettim Die sinirlenip

• Hanene tecavüz eder.

0|0
    0|0
  • yapar ordan uzatır malı senıde uerıne oturtur

0|0
    0|0
  • Korkma napabilir

0|0
    0|0
  • Ufff sen ne yaptın şimdi hayatın kararacak senin

0|0
    0|0
  • Bisi yapamaz

0|0
    0|0
  • Saoikktr

0|0
    0|0
  • Adresinimi verdin versende polis var yav neyini biliyo internetense engelediysen daha ne slklntl yapiyon takma kafana hee birdahada kimseye fotonu yolama delimisin kizim sen adamin aklini alirlar boyle istee😃

0|0
    0|0
  • Yapar internet e ayar

0|0
    0|0
  • Burdan değil mi?

0|0
    0|0
    • Hiç bir şey olmaz merak etme.
      Ama sana birkaç tavsiyem olacak. Resim atma olayını bence bırak. Eğer konuşmak istersen bunun hiç risksiz yolları var
      Misal sahte skype adresi alır işin bitince iptal edersin. Buna dikkat et

• Benim yari çiplak resimlerim var bisi olmadi sanami olucak hic takma

0|0
    0|0
  • En fazla bu kıza ne sakso çektirirdim of diye baka baka resmi ne boşalır

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...