BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Aşık olduğum kişi bana benziyo?

Ben farketmemiştim aslında ama ilk görüşte aşık oldum resmen. Sonra farkettimki gülerken onu görüyorum resmen aynada. ciddi anlamda ağız dişler burun gözler falan özelliklede gülerken. mimikleride çok benziyo ve bunu bir çok arkadaşım söyledi. neden herhangi biri değilde bana çok benzeyen biri diye düşünüyorum uzun zamandır yani ne biliyim tuhaf değil mi? Oda farketmiş midir
üstelik aramızda ilginç bir iletişim var. bazen oturmuş onu düşünürken ister istemez gözümü kapatıyorum off nerde bu falan derken 5 dakikaya orda oluyo. her zaman 5 dk sürüyo bu tırsmaya başladım

0|1
24

En İyi Erkek Görüşü

• insanlar yaratılmadan önce ruhlar tanışırmış ve yeryüzünde insanlar ruh eşlerini ararlarmış :) belki de böyle bir durumdur sizinkisi de :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kizim babanla sana bir sey acikliyacagiz : senin ikizin var

0|0
    0|0
    • Ya ne diyosun aklıma şüphe düşürme

• Doğum tarihleri çok yakın 20 gün yok arada ayrıca benim ailemin 5 sene çocuğu olmamış üstelik ne biliyim başka şeylerde vR hastaneyle ilgili çok karışık ya kafam karıştı ciddi anlamda şu an

• Tamam saçmaladığımı farkettim

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

13
  • sen de zaten bilinçsiz bir şekilde ona yönelmişsindir çünkü seçimlerimizde her zaman bize en yakın en benzeyene öncelik verirz.. belki de aşık olmadın bile sonuçta kendine benzetiyorsun ve insan kendisine aşıktır.. dikkatli ol aman

0|0
    0|0
  • soruyu buraya değil de ona sor :) ne ayaksın sen de

0|0
    0|0
  • Olabilir sis

0|0
    0|0
  • insan en çok kendini severmiş bacım

0|0
    0|0

Benzer Benceler