Bayanlar ufak bir sorunum varda?

fazla kafeler de gezenti bir tip değilim okul ve spor salonu arasında geçiyor hayatım üniversite öğrencisiyim tabi ki 2 3 haftaya bir kafeye giderim ve bu benim başıma 2 kere den fazla geliyor uzun boyluyum kaslı fit biriyim erkekler bile bakıyor hesap ödemeye giderken öyle düşünün :D kafede 2 3 kızla bakıştım ama konuşamadım hep arkadaşları vardı çevresin de allaha şükür tipsiz de değilim ama bir türlü kızlarla tanışamama sorunum var mühendislik okuyorum tabi ki kız arkadaşım da pek yok swarn falan orlarda da yok tanışmaya çalıştığım kızlar ne yapıcam bilmiyorum bu hep böyle mi devam edicek?

0|0
23

En İyi Erkek Görüşü

• kardeş bende senin gibiydim bakışıyorduk falan kızlarla ama bir türlü konuşamıyordum sonrada 1-2 kıza teklif ettim açıldım geçen hafta bir kızla bir 10 dk konuştum tanıştım hatta yarında öğlen arası yemeğe davet edecem demem o ki kendini kasma kızların gözünün içine bak gözleri çok kaçırma arada bak sonrası uygun zamanı bulduğun an ve tavladığını düşündüğün zaman çıkıp konuş duygularını anlat kesinlikle gözünde büyütme kızları çok büyük bir varlıkmış gibi görme onlarda herkes gibi normal bir insan sonuçta sonradan keşke konuşsaydım ya felan dememiş olursun :) sana kolay gelsin.

0|0
    0|0
    • kanka kafede toplu oturuyorlar nasıl konuşayım çıkışda da takip etmiş gibi olur çok çelişkili bir durum

En İyi Kız Görüşü

• Eğer dediğin gibi kaslı mühendis olsaydın eminim sen kızlarla tanışmaya çalışmadan onlar senle tanışırdı. Şahsen sadece mühendis olduğu için gözüme yakışıklı geliyor insanlar bence ya sen kendini abartıyosun ya da beceriksizsin

0|0
    0|0
    • utangacım oldu mu?

• Tabi ki utangaç olabilirsin ama dediğin özelliklerle bence daha güvenli olmalısın. Kızlar kendine güvenen erkekleri çekici bulur

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

12
  • bence tanışmak için çabalama eminim güzel bir aşk kapını kendiliğinden çalacaktır

0|0
    0|0
  • Tanışma, Onlar ayağına gelir zaten

0|0
    0|0
    • işte onu yapamıyorum ben şifresi falan mı yazıyonuz bu nedir arkadaş :D

• Sosyal aktivitelere katil sosyalles biraz

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...